poster

Scooby-Doo a Batman: Spolu a odvážně

 • USA

  Scooby-Doo & Batman: The Brave and the Bold

Animovaný / Akční / Komedie

USA, 2018, 75 min

 • JohnnyD
  *****

  Nie každý deň sa vracia jeden z najlepších seriálov všetkých čias. Obzvlášť nie po takom dokonalom konci, aký mal Batman: The Brave and the Bold. A comeback je to fenomenálny! Je tu opäť kopec skvelých gagov, meta-meta vtipov, šialených postáv (Detective Chimp!!!) a pravdaže nikdy nikde nebol Batman väčší frajer ako v The Brave and the Bold! Navyše Scooby-Doo a jeho gang úplne zapadol do tohto šialeného farebného sveta.(14.2.2018)

 • dragon94
  ***

  Průměrné po všech stránkách. 3*(24.2.2018)

 • liquido26
  ****

  Film, který crossoveruje partičku Scooby-Doo se seriálem Batman Brave and Bold, takže nezbývá nic než prostě vypnout a užívat si zábavnou béčkovou jízdu. Z komiksoých postav se tu objeví Batman, Aquaman, Question, Black Canary, Martian Manhunter, detektiv Šimpanz a snad celá galérka Batmanových protivníků.(10.2.2018)

 • filmmovier
  ****

  Ale jako jo, sranda to byla a já si to fakt užil a nejen proto, že jsem Scoobyho partu už opravdu hodně dlouhá léta neviděl. Jejich spojení s Batmanem není nic, co se bere vážně, a doufám, že se nenajde nikdo, kdo to vážně bere. Tenhle film je fakt zábavná podívaná, ve které je úplně všechno - keksy, maskovaný zloduch, detektiv Chimpy a na závěr i fakt povedená akce, kdy se všichni navlékli do kostýmu Bat Family. A Aquman je trubka víc, než kdykoliv předtím, a i za to patří tomuhle filmu palec nahoru. Prostě jeden z nejzábavnějších crossoverů vůbec. 70%. Scooby - Dooby - Doo! U Batmanů!(24.2.2018)

 • adakraj
  ****

  Scooby-Doo si prostě drží svou úroveň pod kterou nejde. Film je dělaný, jak pro děti, tak i pro dospělí. V jednoduchosti je krása a právě to se dá říci o tom to filmu. Jednoduchý děj, ale velmi zajímavý. Vtipné hlášky, které nikdy neomrzí, jako nenasytný Scooby a Shaggy. A jak přidat ještě větší šmrnc? Hodit tam super-hrdiny. Dost mě to překvapilo, že se to tak dobře sladilo.(26.2.2018)