Reklama

Reklama

Scooby-Doo a Batman: Spolu a odvážně

  • USA Scooby-Doo & Batman: The Brave and the Bold (více)

Obsahy(1)

Scooby-Doo a jeho parta narazí na staré známé darebáky, kteří jsou trochu nad jejich síly, a tak jim na pomoc připlachtí sám Temný rytíř v masce s kápí – Batman! Když ho pak začne trápit jeden nevyřešený případ z minulosti a tajemný zločinec v rudém plášti hrozí ovládnout město Gotham, obrátí se Batman na oplátku na Záhady s. r. o., aby mu pomohly případ vyřešit. Bude jejich nasazení stačit k rozluštění záhady a zmaření plánů těch nejhorších ničemů, jaké kdy svět poznal? To zjistíte, až si sbalíte všechny vychytávky a Scoobyho pochoutky a vyrazíte na divokou, napínavou a vtipnou jízdu po stopách zločinců! (Magic Box)

(více)

Recenze (9)

adakraj 

všechny recenze uživatele

Scooby-Doo si prostě drží svou úroveň pod kterou nejde. Film je dělaný, jak pro děti, tak i pro dospělí. V jednoduchosti je krása a právě to se dá říci o tom to filmu. Jednoduchý děj, ale velmi zajímavý. Vtipné hlášky, které nikdy neomrzí, jako nenasytný Scooby a Shaggy. A jak přidat ještě větší šmrnc? Hodit tam super-hrdiny. Dost mě to překvapilo, že se to tak dobře sladilo. ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Ale jako jo, sranda to byla a já si to fakt užil a nejen proto, že jsem Scoobyho partu už opravdu hodně dlouhá léta neviděl. Jejich spojení s Batmanem není nic, co se bere vážně, a doufám, že se nenajde nikdo, kdo to vážně bere. Tenhle film je fakt zábavná podívaná, ve které je úplně všechno - keksy, maskovaný zloduch, detektiv Chimpy a na závěr i fakt povedená akce, kdy se všichni navlékli do kostýmu Bat Family. A Aquman je trubka víc, než kdykoliv předtím, a i za to patří tomuhle filmu palec nahoru. Prostě jeden z nejzábavnějších crossoverů vůbec. 70%. Scooby - Dooby - Doo! U Batmanů! ()

Reklama

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Mám rád Batmana, je to jeden z mých nejoblíbenějších hrdinů. Ve filmu se objevují klasičtí batmanovští padouši. A vůbec celý film je koncipován jako komisový. Vidíme komiksová okénka, komiksové prvky i úvodní titulky. Mě ovšem zarazila jedna věc. Jeden z padouchů říká: "A takto končí nejslavnější detektiv světa." Batman je pro mě vším možným, ale detektivem rozhodně ne. Na druhé straně Záhady s. r. o. v batmanovských oblecích je zvláštní. Každopádně je to velmi netradiční spojení a film celkově. ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Nie každý deň sa vracia jeden z najlepších seriálov všetkých čias. Obzvlášť nie po takom dokonalom konci, aký mal Batman: The Brave and the Bold. A comeback je to fenomenálny! Je tu opäť kopec skvelých gagov, meta-meta vtipov, šialených postáv (Detective Chimp!!!) a pravdaže nikdy nikde nebol Batman väčší frajer ako v The Brave and the Bold! Navyše Scooby-Doo a jeho gang úplne zapadol do tohto šialeného farebného sveta. ()

liquido26 

všechny recenze uživatele

Film, který crossoveruje partičku Scooby-Doo se seriálem Batman Brave and Bold, takže nezbývá nic než prostě vypnout a užívat si zábavnou béčkovou jízdu. Z komiksoých postav se tu objeví Batman, Aquaman, Question, Black Canary, Martian Manhunter, detektiv Šimpanz a snad celá galérka Batmanových protivníků. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama