2 na 1 (TV pořad)

Komedie

Slovensko, 2018, 100 min

• carlos 2010

Dno tv zábavy. Neoriginálne, miestami trápne, amatérske. 15 minút stačilo.(17.3.2019)

• Generi

Nepozerateľná trapošina!!!! Hodnotenia uživateľov sú minimálne, ale systém z toho dokáže napočítať 34% !!!! To by som chcela vidieť ten vzorec!!!(14.4.2019)

• MM_Ramone

Nechutný mongoloidný debil Daniel Dangl a premúdrelá nosatá čarodejnica Adeľa Banáš Vinczeová nedávno rozbehli na obrazovke dekadentnej komerčnej televízie Markíza projekt "2 na 1". Do každej epizódy si pozvú nejakého celebritného, mediálne známeho, tisíc krát opozeraného trpáka a rozbalila svoju trápnu stupid shit show. Dvaja na jedného. Má to byť vraj zábavná relácia, ale podľa môjho názoru, za ktorým si pevné stojím, je to len nudný, primitívny odpad!(5.5.2019)

• Aljak

Nie je to úplný odpad, ale nemá to od toho ďaleko. Zopár dielov som si pozrel (len tak nezáväzne), a malo to aj zopár svetlých momentov. Napr. skrytá kamera býva väčšinou celkom fajn, ale inak zvyšok relácie pôsobí väčšinou kvôli neustálemu tlačeniu na pílu (najmä od Dangla) dosť trápne. Ako nevravím, že je to celé úplne zlé, ale ja som skôr fanúšikom prirodzeného dôvtipu a nie takého afektovaného infantílneho "humoru". Menej je niekedy viac (a v tomto prípade to platí 2-násobne).(24.4.2019)

• peter316

4 minúty bohato stačili.(12.2.2018)