Zůstat uvnitř (S01E01) (epizoda)

 • Dánsko

  Bliv indendørs

 • USA

  Stay Inside

Drama / Sci-Fi / Thriller

Dánsko / USA, 2018, 47 min

 • Ryuuhei
  ***

  Po první epizodě ještě nevím, co si o tom pořádně myslet. Samozřejmě to je zajímavý příspěvek do žánru unikátněji pojaté apokalypsy, kde tentokrát hraje roli déšť. Časový skok nečekaný a poněkud bizarní, nějaké ty nelogické prvky by se taky našly (pokud je půda nasáklá deštěm, nenachází se v ní náhodou také virus?) a na dánštinu si člověk taky musí chvíli zvykat (anglický dabing zní uměle). Ale dám tomu šanci, možná vzhledem k délce i celý seriál a uvidím, jaký konečný verdikt si nechám.(25.3.2019)

 • BlackHood
  ****

  Příběh je zajímavý, ale prostě tomu něco chybělo. Možná, že je to opravdu hlavnímy hrdiny, moc jim teda nefandím... Brazilcům (3%) nebo Němcům (Dark) vyšla spolupráce s Netflixem o dost lépe. I to prostředí zamknutého bunkru se dalo využít více, třeba jak to bylo v 10 Cloverfield Lane, mohli tam mít nějakou nejistotu, zpochybňovat vše, co se děje a nic. Mám strach, že další díly budou jen o nudném běhání po lese a tu nejlepší část má seriál již za sebou... No, uvidíme, na další díly mě to i tak nalákalo dost.(6.5.2018)

 • LIVINGDEAD
  ***

  SPOILER....její vinou umře matka a NIC..... žádný pocit viny, smutek... NIC! Divné ne? Ta kráva z bunkru mi je tak nesympatická, že bych ji na místě rozbil hubu! Jsem u druhého dílu, uvidím, jestli s ní další díly přežiji...(6.5.2018)

 • Trevor
  **

  Ostaňte vnútri a vyhnite sa dažďu - a preto z tohto dôvodu vybehneme von z auta. Našťastie sa nehoda stala 14 metrov od záchranného bunkru. A ako píše Livingdead, dcérenka kvôli ktorej skape maminka nevyroní ani slzičku...uvidíme ako sa to bude vyvíjať ďalej, napriek kritickeho komentáru z mojej strany relativne sľubný úvod.(8.8.2020)

 • RedRose
  **

  no... pokud byl záměr tvůrců, hned od začátku nesnášet hlavní postavy, tak se to povedlo... ona hned z kraje úplně dementně zlikviduje matku, aby se pár minut na to snažila opustit i malého bráchu a nechat ho samotného v bunkru... jo, v tu chvíli to bylo na ránu do hlavy... herecké výkony spíše podprůměrné a fakt si postavy v pilotu nejde nijak oblíbit... jediný důvod, proč se podívám i na další díl je zvědavost... post-apo mám moc rád, takže dost i odpustím, ale zatím tak dvě hvězdy s odřenýma ušima... 31%...(6.5.2018)