Milióny zraniteľných dievčat z celého sveta sú unášané obchodníkmi s bielym mäsom do otrasného sveta sexuálneho otroctva a neúprosne vykorisťované, aby vytvorili zisk vo výške sto miliárd dolárov ročne. To je viac ako celkový ročný zisk spoločností Google, Microsoft, Nike a Starbucks dohromady. Film, inšpirovaný skutočnými postavami z ocenenej knihy „Sex Trafficking“ od Siddhartha Karu, opisuje príbeh troch takýchto dievčat z Ameriky, Nigérie a Indie. Po tom, čo boli unesené prostredníctvom prepracovanej globálnej siete nelegálneho obchodu s ľuďmi, orgánmi a drogami, skončili ako sexuálne otrokyne v nevestinci v Texase. Spoločne sa snažia uniknúť ich zotročovateľom a znovu získať slobodu. (TV Markíza)

kaposlav

Myslím si, že to je dosť dobrý thriller a len máličko chýbalo, aby som dal 4*. Film je o blbej naivnej blondíne, ktorá skončí v obchode s bielym mäsom. Jediné, čo by mohlo ospravedlniť jej naivitu je jej vek a náboženstvo. Spoluúčasť medzi hlavnými protagonistkami robí Indka a černoška tuším z Nigérie s predsudkami voči cigáňom. To je fakt zaujímavé. Taktiež vo filme hrá Bobby Ewing (Patrick Duffy) :). Ten tam fakt moc nezapadal a pôsobil komicky :). Hodnotenie tu načsfd 55% je nižšie ako by si film s touto témou na motív skutočnej udalosti zaslúžil. ()

Kushina

Celý film o bandě nechutných kovbojích, kteří nutí provozovat mladé holky nucenou prostituci a drží je vesměs v zajetí. Neštítí se ani toho je bez lítosti zabít a nahradit, když některá neskáče jak oni pískají. Bití, znásilňování a šikana. Opravdu nechutný film, i když byl podle skutečné události, tak jediné co se mi na něm líbilo, že aspoň některé na konci utekly. 50% ()

Nataniel73

Dosť hustý film. Spočiatku som bol voči nemu skeptický, ale nakoniec ma dokázal totálne vtiahnuť do deja a ten záver bol skvelý. Realita býva častokrát krutá, surová a bezvýchodisková. Depresívne prostredie a opakovaná šikana troch dievčat len umocnili silný zážitok. Ocitli sa na mieste, z ktorého niet úniku. Napriek tomu sa to dvom z nich podarilo, ale nezaobišlo sa to bez nervov a permanentného stresu. Otázka Čo ak ma chytia? musela ísť bokom. Nervy drásajúci záver nakoniec vytiahol tento film na štyri hviezdy a 75%. Patrick Duffy v roli mafiánskeho bossa príjemne prekvapil. ()

Arsenal83

Nie je to pekné pozeranie, častokrát drsné, surové. Za obchod s bielym mäsom a orgánmi by mal byť okamžitý trest smrti, kľudne aj bez súdu. Žiaľ ultra progresívni liberálni neomarxisti tvrdia, že je nesprávne usmrcovať hajzlov, a je dobré ich živiť do konca ich špinavého života, či už na slobode alebo v hoteli zvanom väzenie. Potom sa musia točiť také filmy o trápení dievčat, hádzaní kyseliny na ksicht a podobné lahôdky, divák sa aj celkom naštve, ale v reáli ak tú špinu náhodou chytia, tak dostane 8 rokov a po polovici trestu si oddýchnutý opäť vyjde na slobodu ničiť životy. Dobrú spoločnosť sme si to vybudovali. ()

Pokri

Film o nedobrovoľných kurvách a sieti bordelov. Silná téma, slabšie spracovanie. Dalo sa to pritom uchopiť dvoma spôsobmi. Ísť na to cez naturalistické zobrazenie násilia a šokovanie à la Srpski film, ktorý je zas o pornopriemysle. Alebo cez rozvinutie príbehu a osobnostných stránok troch ústredných dievčat, vďaka čomu by si k nim divák vytvoril vzťah a ich pohnutý osud a utrpenie ho dojímali. Toto uviazlo niekde na polceste oboch potenciálnych rovín, pričom rozvinutie jednej či druhej by film pozdvihlo. Z hľadiska násilia je to facka sem, facka tam; dievčatá sú zas osobnostne dosť ploché a emočne k nim človek priľnul až na konci. Celé je to navyše v televíznom looku. Na jedno pozretie fajn, ale nič viac. Za ten záver budem ale predsa len pri hodnotení zhovievavý. ()