• Angelopul
  **

  Poslíček je souborem grotesek na téma hovado řádí ve filmových studiích se situačním humorem přesluhujícím ještě z éry němého filmu. Mě osobně pitvoření se a šilhání Jerryho Lewise docela lezlo na nervy. Vyjímku tvoří několik scén, například ta, kdy Jerry Lewis za stolem paroduje za doprovodu jazzu svého šéfa. Ta je opravdu fenomenální.(26.10.2011)

 • Flego
  *****

  Jerry Lewis vo vynikajúcej komédii z prostredia veľkého filmového štúdia, plná situačného humoru. Niektoré scény ( hlavne scéna s bábkou, resp. klasická "lewisovská" scénka poslíčka hrajúceho sa na veľkého bossa za doprovodu hudby ) ašpirujú na titul nezabudnuteľné.(1.10.2009)

 • formelin
  *****

  Scénář Jerry Lewis a Bill Richmond .. (ČB) Příběh jednoho človíčka co se stane Poslíčkem ve filmovém ateliéru, ve kterém se zamiluje do jedné z hereček a který je proplétán všemožnými gagy.. opravdu výborné!(8.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace