Batman se pohřešuje a v Gothamu, který přišel o svého ochránce, propuká zmatek. Bývalý Robin Dick Grayson obléká Batmanovu kápi a stává se novým Temným rytířem. Společně se samozvanou Batwoman a novým Robinem, Batmanovým synem Damianem, je Grayson rozhodnut odhalit tajemství Batmanova zmizení a postavit se nové hrozbě, kterou představuje tajemný muž jménem Heretic. (TwoFace)

Optical

Bad Blood částečně odkazuje na komiksovou sérii Batman and Robin. Kdy po zmizení Bruce Wayna (Battle for the Cowl), kápi temného rytíře na čas oblékl první Robin, alias Dick Grayson. Podobnou zápletku nám nabízí i Bad Blood. Po předchozích dvou počinech od DC Animated, Son of Batman a Batman vs Robin jsem si Bad Blood užíval daleko více, než-li oba předešlé projekty a to především díky ucelenějšímu příběhu. I zde se najdou určité neduhy (slabší animace a prázdné ulice k vidění při automobilové honičce, nebo jednání postav, které autoři kvůli malé stopáži nemohli plně rozvinout). Ve finále dostaneme dobře animovaný snímek se slušným příběhem, který nemá čas vás nudit, ale nedokáže neznalým divákům dostatečnou měrou přiblížit jednotlivé postavy. ()

skeiron

No konečně jsme se dočkali Dicka pod Batmanovou kápí. Napad určitě dobrý, dialogy a zápletka taky, ale celé je to tak něják moc přímočaré... Něco mi tu prostě chybí... Možná větší prostor pro origin Batwoman, možna totež u Damianova klona, nebo u Batwinga... Nevím, každopadně jako fanoušek DC jsem spokojen. ()

Khanemis

Tento snímek bohužel jede ve stejných kolejích jako jeho starší bratříček Son of Batman. Důraz je kladen na akci, přičemž souboje jedou jako kolovrátek stále dokola se stejnými záporáky. Příběh zde sice je, ale namísto něčeho promyšlenějšího servírují autoři jen klasický vztahový mišmaš říznutý moderním technothrillerem. Ty tam jsou doby, kdy byly animáky s Batmanem ve znamení temných detektivek a s divákem se zacházelo jako s bytostí schopnou vlastního přemýšlení. Batman: Bad Blood odráží odvrácenou stránku komiksů, kde po mnoha a mnoha číslech dochází k naprostému zahlcení postavami a k příběhům přitaženým za vlasy, kde zoufalí autoři již neví s jakou obměnou přijít tentokrát. Pokus o dospělost je tu pak zastoupena jen přítomností krve, což je poněkud málo. Osobně volám po návratu příběhů z devadesátek, ale fanoušci posledních filmů patrně zklamáni nebudou, a mohou si k hodnocení přičíst i nějakou tu hvězdu navíc. ()

Lubess.Knopp

Mám lepší název pro tenhle film Batmanova Liga spravedlivých...V každém díle se tam motá Liga stínů chtělo by to už nějakou změnu ....Podle mě nejslabší díl z téhle trilogie animovaného Batmana ..Je sice moc hezký ,že nám naservírovaly spoustu nových charakterů , ale většinou bez originu a jsou tam jen od toho aby umřely ..Na podívanou super ,ale příběh nic moc :D ()

Megahead

Odkedy sa na scéne zjavil Batmanov syn Damian, ide to s kvalitou filmov dole vodou (Son of Batman, Batman vs. Robin). Aj keď v tomto príbehu je jeho negatívna rola menšia, stále sú pre mňa trápne scénky, kde malé decko zbije trénovaných dospelých bojovníkov. V tomto príbehu bolo taktiež až príliš veľa Batmanových asistentov, ako aj zloduchovia, ktorý moc nezaujali. A najväčší paradox je Damianova matka: v prvej časti s Damianom ho chce chrániť a zverí ho do rúk otca (Batmana), nuž a v aktuálnej chce zabiť Batmana a aj svojho syna. ()