poster

Santův malý pomocník

 • Kanada

  Santa's Little Helper

 • Slovensko

  Santov malý pomocník

Rodinný / Komedie

Kanada, 2015, 86 min

 • hansel97
  *

  V nadcházející vánoční náladě jsem si pustil první vánoční novinku, kterou jsem našel a musím říct, že takovou hloupost už vážně nikdy neudělám. Nebylo to nijak příliš nudné, ale trapné rozhodně a ubohé ještě více. Asi bych tomu něco odpustil, kdyby to mělo trochu vánoční nálady, ale pro mě opravdu Vánoce v létě v Los Angeles, aby filmaři ušetřili nefungují. Příklad toho, jak by se neměli psát scénáře, nechápu, že tohle vůbec vzniklo...(26.11.2015)

 • kaylin
  ***

  Asi je to těmi blížícími se Vánocemi... No, co si budeme povídat, ničím jiným to být nemůže. Tohle je prostě normální, trochu blbá komedie, respektive spíše vánoční rodinný film, v kterém mě Miz až překvapivě bavil. Santa byl strašný, finále hodně nablblé, ale nemůžu si pomoct, prostě se mi to celkem líbilo.(25.11.2015)

 • ARI50
  ***

  Šel bych i víš ale prostě chyběl mi opět sníh co nato říct no, herecky v pohodě a příběhově je to krásna vánoční záležitost ale přeci pár věci jsem postrádal.(22.12.2018)

 • freddy
  ****

  O Vánocích se může stát spousta zvláštních věcí. Třeba, že jeden zapšklý arogantní chlap, který dokáže milovat jen sám sebe a svůj majetek, dokáže objevit to nejlepší, co v sobě skrývá. A co na tom, že se k tomu propracuje za vydatné pomoci samotného Santa Clause? Nečekal bych, že takový obyčejný televizní vánoční film mě dokáže takhle zaujmout. Jelikož se snažím zaměřovat a specializovat na vánoční filmy, za svůj život už jsem jich viděl mnoho, že už je ani nepočítám. Ale tenhle film si získal mou plnou pozornost od začátku do konce, dokonce i ten hlavní hrdina, který mi byl ze začátku slizký, si nakonec získal mou podporu a sympatie, a když k tomu navíc film oplývá dvěma sympatickými mladými slečnami (i když jedna z nich je ambiciózní mrcha – elfka), nemohl jsem ignorovat fakt, že tenhle film ví, jak na mě. Pravda, vánoční atmosféry zde bylo poskrovnu, což je dáno tím, že se film odehrává v té teplejší a slunečnější části USA, ale to se dá dost dobře odpustit, vynahradí-li mi to tím, o čem by Vánoce měli být. Lidskostí, porozuměním, hřejivostí, nápravou namyšleného člověka. Kromě toho opravdu nadšeně vnímám nápad, že Santa potřebuje nového cililinga (osobního asistenta neboli něco jako viceprezidenta) a hlavní hrdina dostane možnost se o tuto práci ucházet. To je velmi inovativní nápad na poli vánočních filmů, který mě nadchnul. Abych to zkrátil, tenhle vánoční film patří z mého pohledu k těm lepším, nápaditějším a celkově milým filmům v rámci žánru. A proto uděluji lepší čtyři hvězdy.(5.2.2017)

 • Martin741
  ***

  Tak ja osobne suhlasim s Freddym, o tom chlapikovi - Vianoce su niekedy zvlastne obdobie, obdobie, kedy zo seba dokaze mlady Mike Mizanin, ktory je bezne ukecany, zapskly, neprijemny, otravny ,protivny - no a tento chlap dokaze na Vianoce zo seba dostat to najlepsie co v nom je. Akurat ma zmiatlo to, ze k Vianociam u mna patri sneh, zasnezene stromceky ..a tieto vianoce sa odohravaju v subtropickej casti USA kde su zasnezene Vianoce proste sci-fi. Aj tak dobry film, oplati sa to mat a vidiet, oddychovka jak ma byt : 69 %(16.6.2020)