Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Sabrina Roz pověří důležitým úkolem. Susie se vrací ke své minulosti. Pan Blackwood zpochybňuje autoritu tety Zeldy. (Netflix)

Recenze (2)

Wiikii 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kdyby mi moje přítelkyně řekla: "Hele tvůj bratr po té strašné nehodě nemluví, protože nemá duši, tak já ho teď zabiju a zakopu OK.", moje odpověď by rozhodně nebyla "A bude ho to bolet?" ... Tím chci jen říci, že Sabrina je až moc teens movie cliche a už mě sledování asi omrzelo.. Ale sérii dílů určitě dokoukám, však už jsem skoro u konce a tento díl nebyl špatný na to, že je to seriál pro náctileté...P.S.: Nechápu jak tvůrci mohli závěr kapitoly nasměrovat tak, že 99% diváků si neřekne " Panebože, tak on opravdu jde zabít svého bratra" ale spíše si řeknou "Tak oni se opravdu rozešli, to je tak smutný", vážně neuvěřitelně napsané... ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ne vždy účel světí prostředky. Sabrina se cítí být už dospělá, a tak nadešel čas dostat pořádnou lekci od života. Všechny ty lži a podvody se znásobily a vrátily se jako úder železnou pěstí. A to ještě pořád netuší, že si chodí pro pomoc k někomu, komu by se měla raději vyhýbat obloukem. Jo, nabourání rovnováhy něco stojí... ()

Reklama

Zajímavosti (1)

  • V epizodě je detailní záběr na sirénu varující před tornádem. Jedná se odkaz na film Silent Hill (2006). Záběr je prakticky identický, včetně tónu samotné sirény. (Rubicon)

Reklama

Reklama