Willowdean, které její matka neřekne jinak než knedlíček, je oplácaná dcera bývalé královny krásy. Ze vzdoru se přihlásí do matčiny soutěže o nejkrásnější teenagerku. Způsobí tím rozruch a revoluci v oblasti podobných klání, obzvláště poté, co se jejím příkladem začnou řídit i další dívky. (Filmbox)

filipvrbik

Vůbec to není hrozný film, ale musím říct, že ty tlustoprdky na mě ze začátku působily fakt odpudivě (a to nechci nikoho urážet, protože to může být štítnou žlázou, nebo antidepresivy - sám jsem přibral po antidepresivech 40kilo). Jak ovšem plyne čas, tak si hlavní představitelky oblíbíte, a je to celkem slušná komedie, a i když gró příběhu je opravdu tupé, film samotný vůbec tupý není a konec je celkem fajn...60% ()

jasanka

Uprimne nejak nevim, co nam vlastne tento film mel predat za myslenku... Navic na muj vkus dost ubulene. Ale proc ne. ()

tyna97

Americký Metráček, jen o dost nudnější. Nebýt těch vystoupení talentů nebo úvodního misstanečku, hodnotím hůř. ()

BOURQUE

Film o tom, ako mladá slečna ide proti spoločenským predpokladom. V prvom rade film je však hlavne vidieť tak, že sa tu jedná o boj s predsudkami, boj za to, aby človeka nesúdili podľa toho, ako vypadá. D. Macdonald hrá primerane a z celkového hľadiska ani jeden z hereckých výkonov nedosahuje lepšiu známku ako „slušný priemer“. Keď film pomôže ľudom s menšou sebadôverou, tak potom z určitého hľadiska svoj cieľ dosiahol. (Ale nezabudnúť na to, že celý film má až príliš „USA feeling“.) P.S. J. Aniston aj po piatej X vo skvelej forme. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

Olík

Jeden z těch snímků, který ač je oz první minuty klišovitou pohádkou o ošklivém káčátku, které zlého draka přemůže, sympatizujete s hlavním hrdinou až do závěrečných titulků. Metráček po donutsku, Jennifer Aniston je MCBP!, vnitřní krása nad tu vnější, jez do polosyta, když knedlíček tak ten co pluje proti proudu a mnoho dalších hesel v jedné pozitivní energii přinášející dramedii se šťastným koncem. ()

siloalampa odpad!

Podporovať tučnotu a transvestitov dokázali prví Američania aj preto, že tam najviac obéznych a nesprávne orientovaných sprvu žilo. (aj to sú volebné hlasy) Dnes ich je podstatne viac po celom svete. Osobne proti nim nič nemám. Nik so zdravým rozumom však nebude vyvracať, že obe abnormality sú diagnóza. Tvorcovia na to asi nejak pozabudli a zvolili akýsi falošne nesprávny typ terapie, ktorý nemôže fungovať ani v rozprávkach. Okrem iného, ani film ako taký za nič nestál, ale ak budeme tolerovať podobné druhy námetov, svet je čoskoro v riti. (asi už je aj bez toho) ()

chrispe

Možná se zdá, že je to prostě jen z dalších filmů o tom, jak tlustý holky ke štěstí přišly. Ale ten film dává i spoustu dalších témat, jako je sebeláska, méněcennost, potřeba přijetí těmi nejbližšími, vyrovnání se se ztrátou. Je to naivní, v závěru kostýmově šílený, ale taky rozhodně koukatelný. ()

Mrs.Vader

člověk by čekal, že film o teenagerské soutěži krásy bude klišoidní hovadina, ale k mému překvapení obstojně vkusný scénář a nenucená jednoduchá zábava si vyslouží tři hvězdy, možná je to i tím, že sem fakt čekala, že to bude špatné, ale za to, že tam nebyla žádná trapná scéna a za celkem dobře a nepřekomplikovávaně vymanévrovaný konec si to tu třetí zaslouží ()

Ronee

A ja som si aj knihu kúpila, je to taká young adult literatúra. Fim bol zo začiatku trošku smutný, ale ku koncu tam boli už aj vtipne scény a nahlas sme sa smiali, naj bol program na konci, kde už to bol aj muzikál. Pátosu a prejavom sa nevyhnete. ()

kymla

Velice milá a sympatická hlavní hrdinka. Mně se to líbilo, Jennifer hraje velice uvěřitelně bývalou královnu krásy a matku. Trošku sladkobolný, ale příjemný snímek. ()

PlysovyMacko

Hlavná hrdinka s prezývkou Knedlíček sa kvôli svojej plus size postave necíti krásna a tak sa z rebélie aj k svojej matke bývalej misske prihlási do sútaže krásy. Film je príjemný s nenásilným posolstvom o tom, že aj plus size ženy majú svoje miesto pod slnkom a zaslúžia si lásku. Všetky emócie som postavám aj filmu verila. Len Jennifer hrá nie veľmi sympatickú postavu. ()

Rychloskot

Myšlenka by byla okej, ale provedení bylo kryndž, trapně americko-patosové, vlastně docela bizár, některé postavy se musely "napravit", protože přeci jen úplně každý není dobrý takový, jaký je. Country téma mi nesedlo, že bych nějak obdivoval travestyshow taky nemohu říct. Asi se film minul účinkem ()

rigby

Snad jen kvůli Rachel jsem se odhodlal na tento film podívat. Ale ani ona, a už vůbec ne dětské herečky, nic mě nezaujalo natolik, abych ho vydržel soustředěně sledovat. Ale jinak existují i horší filmy, tento byl jen zbytečně o ničem. ()