• RenataD

Překvapuje mě hodnocení tohoto dílo. Současně běží jiné seriály, které mají daleko lepší kameru, střih, scénář, ale zde daleko horší hodnocení. Opět řada zbytečných scén. Hlavně točících se kolem pracovníků psychiatrické léčebny. Samotný příběh je opět vyprávěn tak, že nezaujme.(2.11.2014)

• triatlet

Klady: hudba, dokonce i zpěv. A především přirozený David Nushart. Zápory: toporní herci, nebo spíš neherci - kontrast Ivany Andrlové a jejích kolegů; kamera, střih, způsob vyprávění.(5.11.2014)

V současnosti seriály moc nesleduji... (Prakticky vůbec) K tomuto dílu mě přivedlo především moje rodné město Aš, na které jsem a budu hrdý a pak hlavní představitel David Nushart (ztvárňující Julu), kterého znám z místního gymnázia a dramatického souboru a považuji ho za velmi dobrého člověka a kamaráda. Tato role mu byla zčásti psána na míru, neboť David je v reálu opravdu jednou z důležitých osobností našeho města, ve svém mladém věku organizuje různé kulturní akce a celkově tak značně přispívá ke kulturnímu rozvoji města... Této role se myslím zhostil naprosto suverénně a na jedničku. Samotný příběh (hodnotím jen tento díl) je v jistém ohledu trošku depresivní a vyhnaný do extrémů pro účel většího tlaku na emoce diváků seriálů. Oceňuji poměrně reálné vyobrazení matky a syna v těžké životní situaci... :-)(2.11.2014)

Malinko nuda oproti 1 epizodě,ale furt je to takový průměr v tv tvorbě našich tv. Ale na tv tvorbu tv Barrandov je to rozhodně kvalitní dílo.(28.11.2014)