poster

Daniel

 • anglický

  Daniel

 • slovenský

  Daniel

Drama

Velká Británie / USA, 1983, 130 min

 • Martin741
  ***

  REziser Lumet ma na konte j kvalitne filmy - 12 angry men, Pawnbroker, Fugitive Kind... ale aj vyslovene hnoje ako Critical Care 1997 a Gloria 1999- komplet financne prepadakyTento film je tak v strede, dokonca tu mame aj spionaznu linku, kedy rodicia mladeho chlapca pracovali pre konkurencnu mocnost, konkretne ide o ZSSR. Tima Huttona si pamtam z Obycejnych Lidi Roberta CervenehoForda, tu ale nic poriadne nehral, takze aj moje hodnotenie bude len take ..... priemerne . 50 %(7.7.2019)

 • czdmaso
  **

  Na tenhle film jsem kdysi šla neb jsem se po shlednutí Obyčejných lidí stala obdivovatelkou mladičkého Timothy Huttona a očekávajíc další zdařilé komorní drama. Kvalitu tudíž nemůžu objektivně posoudit, neboť mne samozřejmě obsah filmu poněkud zaskočil :))) Jde o drsné politické drama, hlavní hrdina Daniel (T. Hutton) je syn manželů Rosenbergových popravených v 50. letech za údajnou špionáž. A vůbec mu to tam neslušelo........(18.8.2007)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $687,475Tržby Celosvetovo $-(12.2.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace