Lukkyn

Skvěle provázaný příbeh několika hodně silných postav. Jejich osudy jsou protnuté sice až absurdním způsobem , ale film mě natolik vtáhnul do děje, že jsem neměl vůbec čas přemýšlet nad uvěřitelností nabídnutého příběhu. Je to mé první setkání s Almodovarem a je vidět , že jsem začal zostra. Moc se mi líbí jeho vykreslení postav a příběh je opravdu neskutečně silný. Herce neznám (kromě Penelope , ale tá má jen štěk) , ale musím uznat , že to zvládli dobře!!!Není to film pro šíroké publikum, což ovšem neznamená , že to není kvalitní film!!To on je!!Ať se Vám líbí nebo ne!!! ()

skok01

Konečně pro mě zajímavý film s poutavým dějem od tohoto autora. Film se mi líbí. Jsem spokojen. Film mě oslovil. ()

Bedro

Možno to bolo tým dabingom, možno som mal zlý deň, ale do pol hodiny mi VŠETKY postavy boli strašne nesympatické, a... odišiel som. ()

iamblichos

Prve stretnutie s Almodovarom. Ako bolo uz napisane, filmarsky zazitok. Jedine, co mi trosku vadilo, boli tie spanielske pesnicky, mierne pripominajuce juhoamericke telenovely, ale to vobec nic nemeni na hodnoteni a celkovom pocite z filmu. ()

sun.eagle

Po přečtění zdejších opěvných komentářů jsem čekal vyjímečný film. Znovu se povrdilo že když od něčeho čekáte velké věci tak vás to zklame a naopak to nejlepší se stane z věcí naprosto nečekaných, náhodných. Na dno vášně má zajímavý děj, ale co se týče postav tak jsem četl ve zdejších komentářích něco o skvěle vykreslených postavách...no já našel jen jednu a ani ta jedna není skvěle vykreslena. Celkově to na mě působí dost nerealisticky, a hlavně nevidím moc důvodů proč film vidět znova, a co pokládám za nejdůležitější tak vě mě nezanechal žádné emoce či scény které by se mi trvaleji vryli do paměti. ()

enterama

Na dno vasne je zrkadlo, do zivota muzov, v spolocnosti nadhernych zien a partnerskych iskier. Francesca Neri je moj typ, zelene oci atd. ()

J.Bonnie

Na rozdíl od jiných Almodovarových filmů je zde mnohem víc akce a mnohem méně mluvení. Překvapil mě výkon pro mě dosud neznámého Liberta Rabala, škoda, že ho nebylo vidět v více filmech. Jinak Almodovarův styl je i zde nepřehlédnutelný, počínaje absurdním příběhem, kterému však budete věřit každé slovo, až po otevřenou erotiku... Výborný film, který uteče jako voda a nenechá vás vydechnout. ()

Majkee.S

Všechny filmové prvky jsou na výborné úrovni až na scénář, který je naprosto debilní a nemá daleko k telenovelám toho nejhrubšího zrna. ()

cachanell

Úžasné dílko. Krásná scéna milování - nádherná a skvělá kamera. Temto strádavě pomalé a střídavě rychlé. Zvláštní zvraty. Něco, nad čím člověk přemýšlí a scény se mu vrací jako obrazy. Už jen ten plakát zasluhuje pět hvězdiček. ()

klingacik_BA

Tešil som sa na tento film, pretože mám rád španielsku kinematografiu a režisér Almodovar dokáže svojim filmom dodať osobitý, zaujímavý ráz. Ostal som ale trošku sklamaný, dej ma príliš nezaujal, počas sledovania som necítil z filmu žiadne emócie, v niektorých pasážach som sa nudil. Myšlienka bola síce zaujímavá, spracovanie ma nedostalo a preto Na dno vášne neradím medzi moje top španielske kúsky. ()

kamilao

Penélope pouhých pár minut? Super!!! Konec byl na můj vkus moc happy end a dialogy také za moc nestály. Zkrátka za mě 3*, i když bych možná 4* dala a to za herecký výkon Javiera Bardema. V celku film není špatný, jen si myslím, že jsou tady k vidění zkrátka lepší pecky na 4*. ()

Vlad

Môj postreh: zápletka 4*, napätie tomu taktiež nechýbalo, neustále som rozmýšľal nad tým čo bude ďalšie a ako to celé dopadne a aj napriek tomu, že som záver filmu odhadol celkom presne, nebola to nejaká 10x prevarená polievka. Škoda že Penelope si vo filme nezahrala dlhšie, aj keď musím povedať, že aj na Frencescu sa mi dobre pozeralo. Za tú milostnú scénu udeľujem rovných 5*. Výsledok: 75%, pretože toto je asi prvý film, kde mi nie chýbala, ale rovno vadila komunikatívnosť, otvorenosť a úprimnosť postáv, ktorá bola miestami až zarážajúca. ()

+sfinx+

Velmi slibný začátek s Penelopou pohřbil její velmi trapný nevyzrálý synátor. Od momentu, kdy nepochopil, že ho holka poslala tak, kam slunce nesvítí a tam kam dávno patří, to šlo do kopru. Ani jeho pobyt v base ho nezmění. Je tu kupříkladu scéna, kdy je konfrontován s jedním s policistů, díky kterým strávil několik let (v popisu je šest, mám dojem, že to byly ale čtyři roky) v base. Oba jsou rozčílení a hádají se, Viktoru mu vyčítá, že mezi tím přišel i o matku. V pozadí jde fotbalový přenos a padne gól - v momentě jsou z nich rozradostnění fotbaloví fanoušci a sluníčko opět svítí, ptáčci zpívají ... výstižná anglická zkratka pro takovéto momenty je "wtf". Těžko bych mohl dát vyšší hodnocení podobným hloupostem. ()

lineker

Film o lásce,vášní,touze ale také zradě, lidské slabosti a sobectví. Silný emoční koktejl na vás Pedro posílá rychlopalným stylem. Není čas na nadechnutí neboť Almodovár vás z chapadel příběhu který by jen těžko napsal život a přesto je tak reálně blízký až do podařené koncovky nepustí. ()

Martazoe

Tento film nepatří sice není mým nejoblíbenějším Almodóvarovým filmům, ale přesto se povedl. Když jsem tady četla komentáře, měla jsem pocit, že uvidím něco, kde se jen sexuje a nic víc. To se nestalo. Příběh je zajímavý a postavy taky - celé je to o odplatě a trestu, ale podané s elegancí pana Almodóvara, kde nechybí silné emoce a také pochopení pro lidské slabosti. ()

andy60

Konečně Almodovar, kterému mohu udělit s klidným svědomím tři hvězdy. Příjemně zamotaný a propletený film o dvou policajtech, jejich manželkách a jednom ne úplně nevinném svůdníkovi. ()

poppy75

milostny 5 uholnik alebo ako zamilovany panic ide za svojou laskou...pre mna osobne uplne top je angela molina...btw-popis k filmu je uplne odveci... ()