poster

Na dno vášně

 • Španělsko

  Carne trémula

 • slovenský

  Na dno vášne

 • anglický

  Live Flesh

Drama / Romantický / Thriller

Španělsko / Francie, 1997, 103 min

Předloha:

Ruth Rendell (kniha)

Kamera:

Affonso Beato

Střih:

José Salcedo

Scénografie:

Antxón Gómez
(další profese)
 • bouncer
  *****

  Almodóvar točí žánrově velice podobné snímky, které jsou vždy jedinečné. Jedná se většinou o různé pohledy, sondy do charakteru postav. Určitě je jedním z nejlepších režisérů ve vykreslování postav, jejich city, vnitřní rozpory, problémy na plátně ožívají v uvěřitelný mix. Lidé z plátna se vám mohou zdát povědomí, jsou většinou obyčejní, ale pan režisér je dokáže natočit s takovou noblesou, že vás minimálně dvě hodiny nezajímá nic jiného. A o snímku Na dno vášně to platí dvojnásob.(24.7.2004)

 • kleopatra
  *****

  Cesty Páně jsou nevyzpytatelné, cesty lásky a vášně ještě nevyzpytatelnější. Nevím, jak to Almodóvar dělá, že přes krajní nevěrohodnost jeho příběhů do nich dovede s takovou intenzitou a nemilosrdností zatáhnout. Miluju ho a tenhle film patří spolu s Mluv s ní a Vše o mé matce k mojí JEHO vrcholné trojce.(26.1.2006)

 • easaque
  ***

  +3* Těšil jsem se na tuto lahůdku, která tu patří do skupinky nejlépe hodnocených Pedrových filmů a odcházel jsem z ním mírně zklamaný. Nezpůsobila to ani technická stránka, či herecké výkony, které jsou naopak skvělé. Ale nejspíš téma, které mi nepřipadlo dostatečně uvěřitelné a možná až přehnaně překombinované. Emočně mě to míjelo a to nedokážu překousnout. Ale snad lepší tři hvězdičky jsou taky moc hezká známka. [ PŘÍBĚH: 3 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 1 /// ART: 1 /// STYL: 2 /// CASTING: 3 (3*MAX) ](23.10.2016)

 • Frenegonda
  *****

  Pedro mě ještě nikdy nezklamal. Vždycky přijde s něčím co mě naladí na jeho vibrace. Sledovat jak se mění Madrid je v jeho podání jednoduše lahůdka. V tom Madridu krom toho všeho ještě žijí individua, který se v setkávají a rozcházejí. Ježiš to zní banálně, že? Heh ale v tom případě je banální život. Protnout se na cestě s lidma, kteří tě někam posunou to je dar. Dík Pedro, potkali jsme se!!!(19.2.2009)

 • AngelAngie
  *****

  Když jsem se začínala koukat na Almodóvarovy filmy, těžko jsem jim přicházela na chuť, pak jako by se stal zázrak a co dílo, to pro mě opravdu skvost. Dnes jsem se podívala na tohle mistrovské dílo a musím říct, že ho rozhodně řadím k mým osobním nej! To je něco úžasného, ten děj je tak dokonale propracovaný a herecké výkony natolik úžasně zahrané, že jsem si připadala jako bych sledovala policejní dokument a ne fiktivní filmový příběh, opravdu nádhera!!!(29.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace