Harper (Zoey Deutch) a Charlie (Glen Powell) pracujú v rovnakej výškovej budove ako osobní asistenti. Okrem toho ich však spája aj niečo iné - obaja ich šéfovia sú nároční, náladoví a práca pre nich je úplným peklom. Kirsten (Lucy Liu) je editorka športového magazínu a Rick (Taye Diggs) pracuje vo finančníctve. Keď jeden večer pracujú Harper a Charlie dlho do noci, napadne ich dokonalá myšlienka: dať oboch šéfov dohromady aby trávili viac času spolu a oni ako asistenti mali menej práce. Podarí sa im zahrať sa na dohadzovačov? (Eawy)

RoseThrone

Netflix tvorbu mám vcelku ráda, ale komediální prvky jim zrovna moc nejdou a i přesto, tohle bylo jedna z těch lepších variant. Komedie, která vás nenadchne, ale také ničím neurazí. Ženské postavy zmáknuté na jedničku, Lucy Liu opravdu potěšila. ()

rigby

Silně průměrná komedie a lovestory. Ba až pod hranicí průměrnosti. Nejedná se o naprostou americkou blbinu, ale nic zajímavého tu také není. Velmi často jsem se jako divák až nudil, protože nebylo na co se dívat, co prožívat. A jak to dopadne, bylo jasné od začátku. Možná dobrá oddychovka, nic víc. 2+ ()

oSiSko

príjemný film na jedno pozretie, Zoey a Lucy boli úžasné..Glen bez obleku tiež, inak nie je čo komentovať, je to príjemná romantická komédia, ideálna na jeden voľný večer. ()

Jitomirka

Jako jo, už od začátku víte, jak to dopadne, ale je to příjemné, milé a párkrát jsem se od srdce nahlas zasmála, takže proč ne :) ()

TadashiCZ

Neurazí, nenadchne, celé je to předvídatelné, ale není to ani úplně hrozné a úplně nudné. Průměr, odpočinkový film, u kterého se dá stíhat vařit, pracovat, apod. Ničím nevybočuje. ()

ElleMcDee

Tohle byla moc milá jednohubka, která trošku vybočuje z nudných netflix romcom - sice od začátku víte, jak to dopadne a nestane se nic překvapujícího, ale mezi hlavními hrdiny je super chemie, dialogy jsou vtipné, nenudíte se a celé je to takové příjemné. ()

len.tilka

Vau. Musím přiznat, že už jsem dlouho nezažila (romantický) film, kde by všechno tak perfektně klapalo. Postavy, vztahy mezi nimi, dialogy, plynutí děje a vůbec námět sám o sobě. Zoey a Glen jsou dvojka, která možná od počátku nevypadá, že by mezi ní mohlo být něco víc, ale v průběhu děje to tak nějak samo nenápadně naběhne, že si toho člověk sotva všimne. Pokud chcete kvalitní romanťárnu, tohle je správná volba. Plus Lucy Liu?? ANO PROSÍM -- ()

Mykie

Příjemná oddechová zábava se sympatickým obsazením. Z hlediska romantických komedií se jedná o nadprůměr. Všichni víme jak to skončí, co se asi v průběhu filmu stane, ale přesto si drží pohodovou atmosféru a velkým trumfem je Zoey Deutsch, která je prostě k sežrání. ()

Vesprem

Romantická komedie se vším, co k ní patří. Celkem dost vtipných a někdy i překvapivě vtipných hlášek a scén, někdy ale naopak dost trapné a nepovedené momenty. Těch naštěstí nebylo tolik, takže u mě převažuje pozitivní zážitek. Film měl spád a i když u romantických komedií není moc prostoru pro novinky, zajímalo mě, jak se celý příběh nakonec poskládá. Fain zábavná podívaná. ()

MatoPalkes

Veľmi ľahko odhadnuteľné, ale tak milo a zábavne natočené, že som sa prihlúplo usmieval od začiatku do konca. Na film síce za chvíľu zabudnem, ale tých 100 minút ubehlo rýchlo. Zoey Deutch úplne super. ()

Sejkorka

Tuctovej příběh blížící se srágoře, který stojí na jednom hereckém výkonu = Harper (Zoey Deutch) . Nápad dát dohromady dva hrozné šéfy (tedy šéfa a šéfku) je malounko originální, nicméně realizace (plus chování především šéfa Ricka) je ujetá na druhou. Dvě * dávám proto, že Zoey Deutch je podle mne jedna z nejlepších héreček nastupující generace. ()