Mrazivý lov

Když veteránce z mise v Afghánistánu unesou syna, musí začít jednat. Podle dohody ho má vykoupit penězi, které její otec dlužil vůdci bandy. Při předávce však Claire dva z únosců zastřelí a vydá se do hor zachránit syna na vlastní pěst... Clair si jede na smluvené místo vyzvednout svého syna, veze finanční obnos, který po ní chtějí únosci. Ti ale syna nevezou a strhne se přestřelka. Jeden z lupičů prchá do divočiny a Clair je mu v patách. Všude kolem se stahují hladoví vlci, brzy je jasné, že aby přežili, musejí se oba ztracenci v lese spojit a najít cestu ven. Clair se dozvídá, že jejího syna má gauner, kterému říkají Otec. Ten si osvojuje ukradené děti a prodává je klientům, kteří mají zájem. Sám je to psychopat, u kterého není jasné, co za chvíli provede. Syna Clair opravdu drží v lesích a míří s ním na chatu, kde se má domluvit předání dítěte klientovi... (TV Prima)

kenkaku

Ginu můžu a i tak, nejde dát víc než 2 hvezdičky. Debilní rozhodování postav (tedy debilita scénáře) zabíjí vše. Natočené je to jinak velice solidně a to že Gina je ultra mlátička pomáha uvěřit, že ani vymáchání v ledové vodě v zimě ji nezastaví. Plusové body má i nedigitální smečka vlků. ()

iXtr3m3

Zabitý čas. Ultra lacné céčko v maximálne slušných kulisách resp. prírode, s totálne nezaujímavým Dreyfussom a Fehrom a totálne nevyužitou Ginou Carano. ()

kolemjdouc odpad!

Fakt mě to nebavilo.Co to mělo být?Sice ústřední motiv kdy matka hledá syna by měl diváky zaujmout ale nemělo to šťávu,jiskru nic.Nudně zdlouhavé a nacpané reklamou nic.Podle mě i digitálně přimalovaní vlci kteří se při chůzi vznášejí jako duchové. ()

Prochy38

Jak G. Carano nemusím, tady se mi líbila a role jí sedla jako ulitá. Ne nadarmo se říká a platí to u všech živočišných druhů: "Nikdy nenaser matku!!" Hodně mi udělal radost záporák v podání R. Dreyfusse. Sedlo. Super prostředí, tvůrci se nebáli krve a myslím, že se i drželi takové nějaké reality. Žádné velké hrdinství... Líbilo! ()

Hapretor

Na uspání správný brainwash ... Gina je neherečka, ale má super charisma a rvát se umí ... na ní se kouká vždycky dobře ... je to kus ženský ... ()

Cinematrix

Ahááá, tak ono to nebylo skandinávský, tak tomu dáme nízké hodnocení. Nechápu, co se to tu na ČSFD rozmohlo za fenomén dávat vysoké hodnocení severským filmům, když jim stejně podle mne půlka uživatelů nerozumí a jen dělaj machry, že je jako baví utrpení jiné etniky.. Já osobně jsem Čech a nestydím se za to a u filmu se chci pobavit, nikoiv mít depresi. Zde byla nádherná kamera, obstojné herecké výkony a hlavní herečka se chovala naprosto přirozeně. Pokud tady někdo píše opak, tak je mi ho líto, protože se neumí uvolnit a na truc dávám hvězdu navíc. ()

mardun odpad!

To byla ale kravina. Naprosto nesmyslné situace. Dreyfuss se na starý kolena zbláznil. Hlavní postava Neznicitelna Terminatorka. WTF. ()

misbos odpad!

Jak se Gina bezduše plácala sněhem - aneb - film, který má víc producentů, než herců. Tak nezbejvá než smutně vzpomínat, jak Gina ve Zkratu spektakulárně střískala Fasbendera, protože tenhle výblitek tomu není ani na dohled. ()

papaguy

Pokud se vám líbil Revenant a máte rádi chronickou neherečku Ginu Carano, pravděpodobně se vám bude líbit i Daugter of the Wolf. Akorát tomu nebudete pálit pět hvězd. Doughter of the Wolf je slušný nízkorozpočtový survival výplach s vlkem jako bonus navíc. Plus mistrovství světa v chůzi s prostřelenou nohou překrásnou kanadskou přírodou. ()

dalziel

Nič nečakaj a nebudeš sklamaný. Hľadal som niečo na ochladenie nakoľko za oknom je 35°C.Dívať sa na to dalo ,ale žiadne zázraky nečakajte. Gina nie je žiadna trieska, takže sa vtom snehu pohybuje len velice sťažka. Vidláci, ale dostali čo mali. ()

John80

Celkom fajn film, Dobrodružstvo,Akcia aj Napätie, nechápem tým negatívnym komentárom...ľudia sú už asi príliš prepozeraní a preto aj tie hodnotenia takto vyzerajú ()

Acrobat odpad!

Na uvod sa musi povedat, ze najlepsim hercom, emociou, vzrusenim a ako tak prvkom ktory dokaze umoznit dopozerat film je sceneria prirody, sneh strom, vrch. Hackl absolutne nevyuzil to co ponuka kruta krajina. Tam kde Sheridan porcuje divaka v dychberucom Wind river, tu Hackl z Ginou rozohravaju sled pohyblivych nudnych obrazkov, kde niekto nieco hra, hovori, ale pru vsetkej ucte nikto nevie co. Tento film zacne stredom a konci nevedno cim. Chyba akekolvek spojenie, nejaka nit, co by film spajala. Absencia zlych, ludia bez charizmy, vlci do poctu. Mrazivy lov je lovom bez mrazu, precitnutia. Katastrofa v prirode. Katastrofa vo vztahu. ( videne 07.02.2020,Bdrip) ()

rublik05 odpad!

Nízkorozpočtová akční slátanina plná nelogických scén, mizerných akčních scén a ještě k tomu velmi nekvalitně natočených. Příběhově je film úplně mimo a scény leckdy vůbec nedávají smysl. Silně emancipovaná hlavní postava, pojata velmi feministickým stylem, je extrémně nesympatická a místy působí jak úplný nadčlověk (Terminátor). Ostatní herci nevýrazní nebo nudní. Exteriéry kanadské přírody vypadají nádherně, jejich potenciál je však využit jen minimálně. Děj je nudný, nemá žádný spád ani napětí. Když to tak shrnu, tak nám zde tvůrci předvedli absolutně nulové filmařské řemeslo a podařilo se jim natočit další naprosto zbytečný snímek. 0/10. ()