Mandalorian - Season 1 (2019) (série)

Kapitola 2: Dítě (S01E02)

(epizoda)
  • USA Chapter 2: The Child (více)

Mandalorian našel, co hledal, avšak jeho loď rozebrali pouštní sběrači a on nemůže opustit planetu. (Disney+)

jjjerry

Kdyby nešlo o SW universe, tak hodnotím asi podprůměrně. Hlavní hrdina mně k srdci zatím vůbec nepřirostl. Hudba jeelké zklamání, dokonce mě místy irituje. Plusy (spoiler) vibročepel =) konečně, na tohle jsem od KOTOR čekal dlouho. Líbí se mně jak kopírují staré špinavé Hvězdné války, berou inspiraci i z her. "splň misi, dostaneš tamto, vyměníš za tohle, vylepšíš si zbroj". Těším se kam se to bude ubírat. Nevadilo by mě rozvláčnější temto, natáhnout seriál na "klasických 50 minut" by se stejnou zápletkou vůbec neškodilo. ()

Illithune

Navázání na předchozí díl je rozhodně svižné a příjemné. Stopáž zhruba 28 minut mě mrzí, nicméně tvůrcům se nějakým záhadným způsobem do ní stačí vměstnat vše potřebné. Co si však musím pochválit je soundtrack - ten je naprosto uchvacující, boží a hodící se do situací, které jsme mohli vidět. Konečně se Disney po dlouhé době něco ze SW universa povedlo a já se těším na pokračování. ()

HennessyVSOP

Naplňuje to co jsem psal u prvního dílu. Seriál je podobně jako clone wars poskládaný z krátkometrážních vedlejších epizod. Baví mě na tom to hodně odlišné pojetí Star Wars, blízké k westernům, výrazně atypická hudba i výprava podobná 80. kovým filmům typu Barbar Conan, kde se prostě deset minut nepromluví. Ale rozhodně to nebude pro každého a k blbobstem typu Last Jedi to má opravdu hodně daleko. ()

swenyx

Sugaaa! Tak před sledováním tohohle seroše jsem se bál, že když to vlastně není o nějakém Jediovi, tak to prostě nemůže být tak dobrý, ale opak je pravdou, postavy, prostředí, SOUNDTRACK. Bože zatím to je dokonalý. ()

kosacOne

i když SW žeru.. tak od toho čekám i něco víc než vykulenýho lostomilouškýho plyšáčka.. po shlédnutí prvních dvou dílů se mě dítě zeptalo.. A jaký je v tom příběh vlastně? tvl a to mu je 9.. kdo je proboha cílovka? ()

Skyw4lker7

Baby Yoda bol skvelý! Druhá kapitola (The Child) je ešte lepšia,akčnejšia + nestarnúce dokonalé praktické efekty a skvelá kamera :) "Mando" posúva seriály na úplne inú úroveň!! 👼💚👨‍👦🚀 ()

EricNor

Bavilo mě to o trochu víc než první dí. Ale je to hrozně krátké a nestane se tam prakticky nic. Jsou tam tři akční scény, z toho dvě bitky a druhá bitka je jako nějaký vedlejší quest z Monster Huntera. Baby Joda se mi líbí. A kromě rekapitulace prvního dílu tam neuvidíte žádný ksicht, jenom loutky. ()