VOD (1)

Obyvatelé planety Nevarro potřebují ochránit před útokem pirátského krále. (Disney+)

ROCK,THE

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další luxusní díl plné skvělé Mandalorianské akce při záchraně Nevarra před piráty, jediné co mi začíná vadit je daný velký prostor pro Bo-Katan, nic proti ní ale ten seriál je o Dinu Djarinovi a ne o Bo-Katan a všichni víme co způsobila v CW a R takže nechápu proč by ona měla vládnout Mandaloru když celý děj predtim směřoval k tomu že Din bude vládnout Mandaloru, každopádně víme kdo drží Darksaber a doufám že jí to náš Mando v závěru série pořádně nandá. Ale to jsem odbočil a audiovizual luxus a konečně máme mírně rozuzleni Coruscantskeho dílu. 9.5/10 ()

TR4XY_CZ

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Já vím, že je spousta z vás nakažená tím Andorem a tím jak, úžasnej ten seriál byl ve všech ohledech a kvůli tomu jste teď nejspíš tady na chudáka Mandaloriana až moc přísný. Ale já, i když považuju Andora na absolutní masterpiece, se jím nenechám obrátit proti Mandošovi. Je to prostě o dost jednodušší příběh a víc pro děti, ale to neznamená, že si stále neužívám tu akci a atmosféru. Pro mě byla tahle epizodá skvělá v tom, co se snažila udělat. Konečně už se více rozvíjí příběh a začíná to být zajímavé. To o předchozích dvou epizodách říct nemohu. 8/10 ()

Nykrous

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak po tomto fakt nevím jak se cítit. Přijde mi to hrozně prvoplánové a ploché a výstavba k tomuhle okamžiku mi přišla podstatě nulová. Celkově mi přijde, že tato série se začíná rozpadat v napojování a začíná se hrozně neplynulým způsobem kouskovat. Možná by to lépe fungovalo kdybych to viděl najednou, ale takhle jednou týdně se mi to fakt úplně nezdá. Přijde mi, že se ty epizody zaměřují jen sami na sebe a k dalším dílům to propojí jen nějakou jednou větou nebo až rekapitulací. To co přimělo mandaloriany změnit názor byly taky jen 2 věty. Nápad zbrojířky nebo jak to přeložit by mohl být fakt silný, kdyby ho nějak vystavěli, ale taky přišel úplně náhodně jen rychle na konci epizody a ještě k tomu úplně z ničeho nic a jen to snižuje ten rozhovor co spolu měli předminulý díl. Přijde mi, že všechno příchází odnikud, bez překážek a hrozně skokově. ()

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Deja vu na cernocha s rotacakom v prvom Predatorovi ciste nahodna. :) Hoci zvuk zbrane je "trosku" iny...hehe. Zaver z Nevarra bol uspokojujuci. Veru, bola by skoda, keby tvar tej odusevnelej sympatickej kapitanky Kate Starbuck" z Gallacticy (Katee Sackhoff), s jej rezanymi rysmi halila helma z beskaru. Tot moj skromny nazor, coby hereckin fanusik. :) Kazdopadne na tuto seriu necakane zabavna a i akcna epizodka, a to napriek par tazkopadnym scenam. 60% ()

JamesConnorG

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

9/10. - Tady už konečně vidím to kouzlo, co dělal seriál tak úžasným dříve. Celkový děj je dosti zajímavý a dobře napsaný, dosti se mi líbí nová záporácká banda Pirátu, jak designem, tak i jejich role v téhle epizodě. Co na Mandovi žeru je návrat buď starých nebo nových známých postav. Objevil se nám tu starý známí pilot z minulých sérii, tak i Zeb ze seriálu Povstalci a máme tu čím dál více teasing na očekáváný seriál Ahsoka. Co se týče akce, tak tu jsem si opět užil. Tahle série fakt umí ukázat dobré letecké či skupinové bitvy. Finální zjištění a záhada skrz Gideonova úniku a souvislost s Mandaloriany mi přijde opravdu zajímavá a nemůžu se dočkat, kam se v týhle lince dostaneme dál. ()

• Holomapa Nevarro vydává stejný zvuk jako mapy v originální trilogii. Dále zde můžeme vidět následující popisky (zprava doleva): přístávací plocha, Pul Kushin a Západní nádvoří. (Veskoslav)
  • Protokolární droid u holomapy vychází z původního návrhu C-3PO od Ralpha McQuarrieho, který vycházel ze vzhledu robota Maria z klasiky Metropolis (1927). (Veskoslav)
  • Potvrdilo se, že robot R5-D4 sloužil jako pilot astomech během Rebélie v Alianci a potvrdil tak slova Peli Motto (Amy Sedaris) ze začátku série. (Veskoslav)