poster

Comet Lucifer (TV seriál)

 • Japonsko

  コメット・ルシファー

 • USA

  Comet Lucifer

Animovaný / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

Japonsko, 2015, 12x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

 • Jeoffrey
  ***

  Ale jo, pár povedených věcích bych tu dokázal najít. Musím například říct, že mi stejně jako Sogovi docela učarovala Felia a to jak v její loli podobě, tak i poté kdy je starší, takže minimálně jedna postava zaujala. Na druhou stranu bych se byl býval klidně obešel bez housenky co se mění v mechu, ale pak by tam SPOILER asi nemohl být ten koncept "andělů" a jejich ochránců, nebylo by to sci-fi a nejspíš bychom se na konci nedočkali klasického "Eko poselství" o ochraně naší drahé planety, takže co, nakonec i na tu housenku se dá zvyknout. Co se příběhu týká tak jsme dostali pár klišé, několik okamžiků nad kterými je třeba se raději nezamýšlet, podle mě vcelku snesitelnou "tragickou" romanci a již zmíněné "Eko poselství" a já nakonec můžu říct, že to vlastně nebylo až tak strašné, jak jsem se z počátku obával a ta poslední episoda, která se snažila navodit pocit epického finále a bylo vidět, že se autoři snaží, na mě docela zabrala KONEC SPOILERŮ. Takže za sebe jejich snahu ocením, odhlédnu od všech těch nelogičností, od faktu, že nejsem fanda mecha a že i ten příběh a jeho velké finále bylo vcelku průhledné a zaměřím se na to, že ten konec se mi vlastně i docela líbil a že ten příběh jako takový mě i docela zaujal, že jsem si oblíbil nějaké ty charaktery a že to mělo docela hezkou animaci a místy i velmi slušnou hudbu. Takže za mě taková průměrná zábava na jednu sezónu, jejíž rozuzlení a některé aspekty jsem si docela užil, ale už se k ní asi znovu nevrátím... 4,6/10(11.10.2015)

 • SonGokussj
  *

  První dojmy:Hlavní hrdina, který umí dělat jen "aaah" "aaah" "aah" "aaaaah" spolu s omráčenou polonahou dívkou v náručích? Začíná to "zajímavě"... Pár klasických nelogičností a klišé, ale... Nechám tomu volný průběh, prozatím takový průměr. || Po 2. ep Hlavní hrdina má teď u sebe pokémona housenku, která však dovede japonsky mluvit a pokud na hlavního hrdinu zaútočí dort, tak se změnit v megasilného neporazitelného mecha. Po své levici má dívku, která ho nazývá perverzákem, po své pravici má dívku starší, pouze zabalenou v ručníku, která ho nazývá perverzákem a tomu všemu přihlíží zlá organizace, která zabíjí děti bez udání jediného důvodu s jedním šíleným pilotem, který k smrti miluje červenou barvu. Drop po 2. díle: 25%(5.10.2015)

 • DaweForeman
  *

  Začátek měl velký potencionál, průběh pomalu kolísá až do zabitýho konce. Jediný, na co se tu hezky koukalo možná byla animace, první dva díly a hudba. I když k animace bych akorát zmínil to, že ten design jednotlivých věcí byl opravdu divnej a nelíbil se mi zrovna. Co se týče příběhu, tak ten je samozřejmě slepenej z několika různých větví a ani jedna není pořádně vysvětlená (a to ani ta hlavní). Nemusím zmiňovat snad ani nesmyslné zvraty. Postavy: Sogo je nesnesitelně naivní a uřvaný, Felia se jakž takž dá ještě pochopit, Roman je opravdu nesnesitelně egoistický a Kaon je mi celkem líto, jak to s ní vymysleli (po příběhové stránce). Opět je tu utopická sci-fi společnost, která se snaží nějakou vyšší sílu k pozvednutí lidstva s tím, že je tu i apokalyptická část. Bohužel tentokrát autoři dané prostředí nedokázali pořádně využít.(20.12.2015)

 • Flatron
  *

  S anime som skončil po 6. diely a neviem či sa k tomu ešte niekedy vrátim, vzhľadom na to, že jediná vec čo ma na anime zaujala boli asi dva "mecha" súboje.1*.(23.12.2015)