Reklama

Reklama

Epizody(12)

Obsahy(1)

Kdesi ve vesmíru existuje planeta jménem Gift a na této planetě se pod povrchem ukrývají velmi cenné krystaly, kterým se říká Giftium. Na této planetě je také těžební město Garden Indigo, v kterém žije mladý chlapec jménem Sougo, jenž velmi rád prozkoumává zdejší doly a hledá tyto krystaly. Jednoho dne cestou z obchodu narazí na svou spolužačku Kaon, která je na útěku před dalšími dvěma spolužáky Romanem a Ottou. Během pronásledování se Sougo s Kaon dostanou hluboko pod povrch, kde narazí na podzemní jezero. Zde se za zvláštních okolností potkávají se záhadnou dívkou s modrými vlasy a zářivýma rudýma očima... (Jeoffrey)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (4)

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Ale jo, pár povedených věcích bych tu dokázal najít. Musím například říct, že mi stejně jako Sougovi docela učarovala Felia a to jak v její loli podobě, tak i poté kdy je starší, takže minimálně jedna postava zaujala. Na druhou stranu bych se byl býval klidně obešel bez housenky co se mění v mechu, ale pak by tam SPOILER asi nemohl být ten koncept "andělů" a jejich ochránců, nebylo by to sci-fi a nejspíš bychom se na konci nedočkali klasického "Eko poselství" o ochraně naší drahé planety, takže co, nakonec i na tu housenku se dá zvyknout. Co se příběhu týká tak jsme dostali pár klišé, několik okamžiků nad kterými je třeba se raději nezamýšlet, podle mě vcelku snesitelnou "tragickou" romanci a již zmíněné "Eko poselství" a já nakonec můžu říct, že to vlastně nebylo až tak strašné, jak jsem se z počátku obával a ta poslední episoda, která se snažila navodit pocit epického finále a bylo vidět, že se autoři snaží, na mě docela zabrala KONEC SPOILERŮ. Takže za sebe jejich snahu ocením, odhlédnu od všech těch nelogičností, od faktu, že nejsem fanda mecha a že i ten příběh a jeho velké finále bylo vcelku průhledné a zaměřím se na to, že ten konec se mi vlastně i docela líbil a že ten příběh jako takový mě i docela zaujal, že jsem si oblíbil nějaké ty charaktery a že to mělo docela hezkou animaci a místy i velmi slušnou hudbu. Takže za mě taková průměrná zábava na jednu sezónu, jejíž rozuzlení a některé aspekty jsem si docela užil, ale už se k ní asi znovu nevrátím... 5/10 ()

SonGokussj 

všechny recenze uživatele

První dojmy:Hlavní hrdina, který umí dělat jen "aaah" "aaah" "aah" "aaaaah" spolu s omráčenou polonahou dívkou v náručích? Začíná to "zajímavě"... Pár klasických nelogičností a klišé, ale... Nechám tomu volný průběh, prozatím takový průměr. || Po 2. ep Hlavní hrdina má teď u sebe pokémona housenku, která však dovede japonsky mluvit a pokud na hlavního hrdinu zaútočí dort, tak se změnit v megasilného neporazitelného mecha. Po své levici má dívku, která ho nazývá perverzákem, po své pravici má dívku starší, pouze zabalenou v ručníku, která ho nazývá perverzákem a tomu všemu přihlíží zlá organizace, která zabíjí děti bez udání jediného důvodu s jedním šíleným pilotem, který k smrti miluje červenou barvu. Drop po 2. díle: 25% ()

Reklama

DaweForeman 

všechny recenze uživatele

Začátek měl velký potencionál, průběh pomalu kolísá až do zabitýho konce. Jediný, na co se tu hezky koukalo možná byla animace, první dva díly a hudba. I když k animace bych akorát zmínil to, že ten design jednotlivých věcí byl opravdu divnej a nelíbil se mi zrovna. Co se týče příběhu, tak ten je samozřejmě slepenej z několika různých větví a ani jedna není pořádně vysvětlená (a to ani ta hlavní). Nemusím zmiňovat snad ani nesmyslné zvraty. Postavy: Sogo je nesnesitelně naivní a uřvaný, Felia se jakž takž dá ještě pochopit, Roman je opravdu nesnesitelně egoistický a Kaon je mi celkem líto, jak to s ní vymysleli (po příběhové stránce). Opět je tu utopická sci-fi společnost, která se snaží nějakou vyšší sílu k pozvednutí lidstva s tím, že je tu i apokalyptická část. Bohužel tentokrát autoři dané prostředí nedokázali pořádně využít. ()

Flatron 

všechny recenze uživatele

S anime som skončil po 6. diely a neviem či sa k tomu ešte niekedy vrátim, vzhľadom na to, že jediná vec čo ma na anime zaujala boli asi dva "mecha" súboje.1*. ()

Galerie (284)

Reklama

Reklama