Nesmělý řidič Uberu Stu (Kumail Nanjiani) touží po pětihvězdičkovém hodnocení od svých zákazníků a tak se snaží udělat vše pro jejich maximální pohodlí a naprostou spokojenost. Od milého úsměvu, nekonečné trpělivosti až po bonbóny zdarma. Ale když mu do auta nastoupí nevrlý obrovský chlap jménem Vic (Dave Bautista), zjistí, že úsměv a trpělivost na něj zrovna nezabírají. A bonbóny už vůbec ne. Z nerudného pasažéra se vyklube tajný policajt, který má zrovna po oční operaci, a tak nemůže řídit auto. Na cestu do akce, na jejímž konci by mělo být dopadení drogového dealera, si proto poněkud netradičně objedná právě Stuův Uber. Tím začíná jejich neuvěřitelná bláznivá spolujízda, kdy se nejistý Stu chtít nechtíc postupně zapojuje do Vicovy policejní akce. Zpočátku mu nahrazuje jeho nejistý zrak, ale jak akce nabírá obrátky, přebírá iniciativu a stává se pro tento den postrachem celého podsvětí. A pětihvězdičkové hodnocení a úsměvy už příliš neřeší. Ale možná bude Vic nakonec patřit mezi jeho nejspokojenější pasažéry a pomůže Stuovi vylepšit skóre. (Cinemart)

Ondak

Film o řidiči uberu, který se náhodou spřáhne s nevidícím policistou a vyšetřují spolu zločin. Už ten námět mi přišel hodně stupidní. Na druhou stranu jsem se celkem bavil, ale scénárista filmu si s příběhem opravdu hlavu nelámal. Scény nejsou ani trochu uvěřitelné a tak tedy nevím jestli se film tváří jako akční film nebo komedie. Oboje je takové nedotažené a spíše jsem ocenil komediální složku filmu. Celkem v pohodě komedie. ()

Bogrant

Úplne tuctová buddyovka s prvkami ľahšej komédie a pomerne drsnejšej akcie, v ktorej sa ale trestuhodne plytvá s možnosťou vyťažiť z Bautistového handicapu a Kumailového prirodzeného humoru omnoho viac. Celkom to irituje, prekvapivo dosť naťahuje, ničím zaujímavým neprekvapuje a ani spoločná chémia nie je zrovna na jednotku. Dakedy to správne trafí hlášku, aj niečiu hlavu, urobí to marketing elektromobilu a zároveň ho i zošrotuje. To je asi celé. ()

vinducha

Ten casting tady dopadl na 1 , to je správně nevyrovnaná dvojka , a na tom jsou založeny všechny vtipné momenty , a že jich je , skvělá jízda , parádní komedie. ()

CheeseFigure

Postava Stuea mi nebola veľmi sympatická, za to drsný policajt Vic mi sadol hneď. Pár vtipov pobavilo, akcia bola štandardná, aspoň čo sa na pomery akčných komédií týka. Otázkou na záver je, že prečo je na plagáte Piko, keď má vo filme tak málo priestoru (menej ako by som si prial)? ()

matous20063

Nah, tohle je hodně jednoduchý film ať už příběhem, dějem nebo zpracováním. Postavy jsou šťastně basic akorát zasažené do dnešního kabátu. Komediální článek ve filmu taky moc nefunguje. Prostě celý je to strašně mid. 40% ()

Pythonator

Příjemně starosvětská buddy komedie, která celou dobu baví. Bautista je sympaťák a lehce přiteplený protivný Pákistánec to zase tak moc nekazí. Některé hlášky byly velmi výživné, přestřelky drsné a celkový prožitek z dobře odvedeného akčního béčka, jaké se už dávno netočí, prostě k nezaplacení. Chyběla tomu jen lepší dvojice ve stylu bezchybných Rigse a Murtougha a mohla to být naprostá bomba. ()

Little_Sawy

Tak táto komédia celkom prekvapila, aj herecké duo bolo perfektné, dej to malo vcelku jednoduchý, vodič Uberu Stu si chcee zahrániť vzťah ale bohužiaľ nevie ako na to aby do vzťahu pricucol trochu vášne, tak chodí na Uberu, a snaží sa pre zákazníkov spraviť maximum, pretože chce od nich dostať päťhviezdičkové hodnotenie a mať spokojnosť zákazníkov, je jeho cieľom. Lenže neráta s tým, že stretne týpka D.Bautista, ktorí sa len tak nehrá z hocikým, a láme kosti, vpáli guľku priamo medzi oči bez akéhokoľvek zľutovania. Stu nema na výber a tak musí jazdiť s nelútostným pomstiteľom, ktorí svoju dcéru ani nepríde pozrieť len tak, z dobrej vôle a otcovského charakteru ale myslí len na svoj biznis. Nečakane ma to bavilo. ()

StandikK

Film bude bavit: - když od filmu nic nečekáte; - nebudete řešit do oči bijící nesmysly; - snadno předvídatelný děj; - již tolikráááát okoukaný scénář a hlavně závěr filmu; - budete se smát i vtípkům, které nejsou moc vtipné a - hlavně budete mít po své levici popkorn, aby jste měli co dělat, když se ve filmu nic dít nebude (to aby jste neusnuli). Já se bavil :-) ()

suprimeboy

Tak to už hej! :) Po dlhom čase komédia, ako sa patrí. Priznám sa, do kina som nešiel s veľkými očakávaniami, predsa len dvojica Bautista / Nanjiani...no ruku na srdce, nič by ste si od takého filmu nesľubovali...a predsa. Je to komédia s pomerne svižným tempom, jednoduchým dejom, ktorý ale neuráža, práve naopak, dobre sa na to pozerá. Nečakajte inteligentný humor, skôr to je taká typická „Sandlerovka“, ale humor tu funguje a hlavná dvojica sa medzi sebou super dopĺňa. Konečne som sa po dlhom čase v kine dobre zarehotal. ()

patient333

Super pohodovka s pár podarenými vtipmi, zopár hláškami a relatívne dobrou akciou. Dej klasický so všetkými možnými klišé ale to sa asi nehodí hodnotiť. Za mňa not great not terrible ukážkových 3.6. Bohužiaľ tu však Stuberovi môžem udeliť len 3 hviezdičky, sorry Stu. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Jestli chceš pět hvězd, nech běžet taxametr..." Dave Bautista čerstvě po laserové operaci očí, zastavuje největší drogovou předávku. Skoro nevidí, tak jede uberem na lov zločinců. "Vím, že jsi tvrďák jako Steven Seagal, co si nenechá od nikoho nic líbit." Jednotlivé scény z bitek či z přestřelek mají styl. Tedy krom bitky v obchodě... Ta neměla šmrnc. Jinak tu není moc co analyzovat. Je to moderní akční komedie, která připomíná starou dobrou akční klasiku. "Doufám, že spolu nemaj sex." - "Toho se neboj, ona je katolička... Takže maximálně análek." - 80%. ()

H3D_kRu

dlouho jsem se takhle nezasmál, neříkám že je to nějakej skvost, ale jako oddychovka místama dooost vtipná je to boží ()

Zaks

Trochu zvláštna buddie komédia, celý čas som mal pocit, že za slepotou hlavného hrdinu sa vlastne skrýva nízky rozpočet. Akcie málo a aj tá troška bola mdlá, Iko totálne nevyužitý. Záver to aspoň trochu emočne vytiahol. ()