Trojice pubertálních kluků, Max (Jacob Tremblay), Lucas (Keith L. Williams) a Thor (Brady Noon), která si říká Bean Bag Boys, žije klasický život třináctiletých zvědavých kluků. Jednoho dne, kdy Maxův otec odjíždí na dva dny mimo domov, se Bean Bag Boys rozhodnou zalétat si s dronem i přes zákaz od Maxového otce. Po chvíli létání se kluci začnou hádat o ovladač a dron kdesi spadne dolů. Podaří se trojici kluků najít ztracený dron? A když ne, dokáží do doby, než se Maxův otec vrátí, sehnat jiný? (Matared)

TeeAge

Odjakživa nemám rád samoúčelne sprosté a hanebné spôsoby podania obsahu. Good Boys sa môže zdať ako stelesnením spomenutých spôsobov. Paradoxne v ňom ale nacházam niečo viac vo forme nadhľadu, originalite a schopnosti prekvapiť. Prenesené vlastnosti dospelých debilných ludí na deti môže z prvu pôsobiť pejoratívne a totálne nemiestne, ale hodinársky presná réžia a majstrovské herectvo detského obsadenia robí z Good Boys nalepšiu "podpsovú" komédiu roku 2019. Ps: Priznávam, že som film videl s dabingom z kmeňa finnugorského, takže výsledný dojem je značne ovplyvnený. Tento kus tak tvorý 2 percentá ročného objemu zhliadnutých snímkov, ktoré som nevidel v originálnom jazyku. ()

T2

Rozpočet $20miliónovTržby USA $83,083,070Tržby Celosvetovo $110,883,070Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Svet detí, ich pohľad na vec ich očami v trošku takom drsnejšom "zvrhlom" móde ale dobre, občas to troška ustrelí mimo ale ináč pobavilo. /65%/ ()

EvilPhoEniX

Tohle je letošní trefa do černého a jasná Komedie roku! Po všech těch Teen komedií ze střední přichází Tween komedie ze základky a nejen, že Vás to přenese nostalgicky o 20 let zpátky, ale taky se budete smát, usmívat se, dojímat se a na konci možná i slza ukápne. Jacob Tremblay za takových 10 let velká hvězda Hollywoodu ( ve 13 letech 13 slušných filmů na kontě Ty bláho!!). Má to poměrně vtipně podaný příběh, kde nechybí první porno ( This is what happens when i get a step mom ?? !), první kissing party a první nákup a prodej drog ( Scéna v drogovém doupěti patří k vrcholu). Nečekaná pecka, ke které se určitě ještě vrátím. 85% ()

B!shop

Na tohle jsem se tesil jak malej a jak uz to tak bejva, asi jsem se tesil moc a cekal jsem zkratka vic. Vetsina foru je totiz uz provarena v ukazkach a bohuzel prostor mezi jednotlivejma forama je obcas vyplnenej jen takovou vatou. Tim nechci rict, ze by to nebylo vtipny, furt tu je spousta kulervoucich foru, i kdyz samozrejme vetsina vychazi z toho, ze hlavni particka jsou total vymlety maly deti, ktery ale resi problemy, ktery v podobnejch filmech resej hovada tak dvojnasobne starsi. Sem tam jsou ty fory sice na stejny brdo, scenarista ma asi nejakou uchylku na sexualni pomucky, ale nic hroznyho. Takze za me super komedie, ktera se neboji do mrtve vyuzit erkovej rating, ale mohlo to bejt jeste lepsi. ()

Gilmour93

Nemá smysl u coming-of-age filmů zapškle blábolit, jak se mění doba a kam to všechno spěje, prostě dřív se při někom stálo a teď se stříká.. Rogenovy producentské prsty uhnětly komedii, co je uječenější než Zed z Policejní akademie a která z proti dívkám tradičně duševně opožděných chlapců dělá obhroublé primitivy, aby vzápětí do jejich úst kromě cizího pubického ochlupení vložila i oduševnělé věty dospělých. Sledování provázel pocit zbytečnosti, který lehce zmizel jen u muzikálového čísla s Foreigner.. ()

• Celosvětová premiéra proběhla 11. března 2019 na filmovém festivalu South by Southwest v Austinu (Texas, USA). (Stoka)
  • Fráze „Bean Bag Boys for life“, kterou říkají hlavní hrdinové, je narážkou na frázi „Bad boys for life“ z filmu Mizerové 2 (2003), kterou říkají Will Smith a Martin Lawrence. (tb_23)