Tři šesťáci, nejlepší kamarádi Max, Thor a Lucas, dostanou od dívek pozvání na svou první "líbací párty". Jenže žádný z nich se ještě nelíbal. Zkoušejí to na gumové panně, ale to se moc nedaří. Dostanou tedy nápad, že budou špehovat své dvě dospělé sousedky Hannu a Lily pomocí dronu, který patří Maxovu otci (a Max má přísný zákaz na něj sahat). Dívky se ale dronu zmocní a odmítají ho vydat. Hochy z domu vyprovodí, Thor ale při odchodu šlohne Hanninu kabelku, ve které má dívka extázi. Domluví se na výměně, ta ale dopadne špatně, protože zdivočelý dron se rozbije o autobus.Kluci utečou ze školy a plánují zakoupit nový dron. Dívky jsou jim v patách, chtějí svoji extázi, Lucas ji ale předá policistovi, který se ovšem domnívá, že jsou to vitamíny. Dívky se pomstí tím, že dron v obchodě koupí, jedná se o poslední kus, a donutí kluky, aby navštívili Hannina bývalého přítele Benjiho a získali drogy od něj. V divoké přestřelce vodní pistolkou se klukům skutečně podaří drogy od feťáků získat, a Max pak nasměruje získaný dron oknem do otcova pokoje – bohužel tak nešťastně, že dron pokoj zdemoluje. Kluci se kvůli tomu mezi sebou těžce pohádají a Max dostává od otce zaracha. Večer se u něj ale objeví Lucas, přesvědčí ho, aby se vykradl oknem z domu a šel s ním na líbací párty... (TV Nova)

Henry007

Superbad junior. Po ženské verzi (Booksmart) tu máme i dětskou variantu "studenti outsideři při přípravě na večerní párty zažijí spoustu patálií". A i do třetice to funguje. Dětská nevinnost a naivita jako hlavní komediální element tu skvěle funguje a nakonec tvůrci ukázali i srdíčko a krásně prezentovali spojení growing apart. Rozdíly v zálibách a hodnotách se prohlubují a zkrátka málokdy dětská přátelství vydrží až do dospělosti. Samozřejmě stále to je americká "sprostá" komedie, kde jde logika v některých scénách stranou. Pokud někdo už na úvod nepřekousne, že "do takových situací by se děti nikdy nedostaly", tak to není film pro něj. ()

Adramelech

Ke sledování filmu mě zlákala anotace, která naznačovala, že půjde o dějově i myšlenkově bohatý film ze života současné americké mládeže. Nakonec se z toho vyklubala docela dobrá komedie. Též jsem si uvědomil, jak doba kráčí mílovými kroky vpřed. Moje generace vyrostla bez dronů, bez pornofilmů, bez drog a bez politické korektnosti; pivo a líbání jsme znali. ()

EvilPhoEniX

Tohle je letošní trefa do černého a jasná Komedie roku! Po všech těch Teen komedií ze střední přichází Tween komedie ze základky a nejen, že Vás to přenese nostalgicky o 20 let zpátky, ale taky se budete smát, usmívat se, dojímat se a na konci možná i slza ukápne. Jacob Tremblay za takových 10 let velká hvězda Hollywoodu ( ve 13 letech 13 slušných filmů na kontě Ty bláho!!). Má to poměrně vtipně podaný příběh, kde nechybí první porno ( This is what happens when i get a step mom ?? !), první kissing party a první nákup a prodej drog ( Scéna v drogovém doupěti patří k vrcholu). Nečekaná pecka, ke které se určitě ještě vrátím. 85% ()

Necrotongue

Pokud jde o slabší momenty, tento snímek netrpí jejich nedostatkem, přesto jsem hodnotil dost vysoko; v jedné chvíli se totiž zamýšlím nad velice slabým vtipem, abych se v té druhé výborně bavil nad jeho extrémně povedeným bráškou. Musel jsem taky ocenit, že vymývání mozků v raném věku skutečně přináší výsledky, a pokud budou Amíci takhle pokračovat, dopadnou jako blbouni nejapní jen proto, že se u nich muži budou bát na ženu jen podívat, natož aby se jí dotkli. Tahle komedie byla postavena na tak nevyrovnaném humoru, že bych mohl s klidným svědomím hodnotit i nižší cifrou, ale já jsem se vcelku dobře pobavil, a navíc se pod vším tím balastem ukrývala jedna velice pravdivá myšlenka, takže jsem si vzpomněl na pár svých dětských kamarádů, které jsem už nějaké to desetiletí neviděl. ()

HAL

Superbad potkává Goonies. Většina nejvtipnějších momentů je v traileru a ve filmu vyplňuje čas mezi nimi i dost nepříjemně cringe momentů kde už ta trapnost působí spíš nuceně než vtipně, není snadné se přes ně dostat - ale to platí hlavně o první polovině. Čím blíž do finále, tím víc se krom pouhého vršení bizarních scének soustředí na vyprávění skutečného příběhu o vyrůstání, prvních láskách, a koncích i začátcích dětských přátelství, a to překvapivě funguje o dost líp. A závěrečná koláž je geniální. Jen v té vážné rovině tomu kupodivu těžce nakopává prdel právě parta ze Superbad, tedy konkrétně Jonah Hill (nevěřím že to píšu, jak ho nemám rád) se svými Devadesátkami, kterými to dospívání zachytil mnohem lépe a ostřeji. Akorát už to není tak "třeskutě" vtipný a nemá tam anal beads místo nunčaků. 7/10 ()

• Scéna v obchoďáku se odehrává na stejném místě, kde se natáčel film Kde je Albert? (2012), a stejný obchod s elektronikou byl použit v jedné scéně, když si pořizovali nového drona. (KGBelik)
  • O roli Thora se ucházelo přibližně 300 dětských herců, ale Brady Noon přednesl repliku: „Four miles? How the fuck are we gonna get four miles?“, čímž vynikl. (KGBelik)
  • Chlapci navštěvují školu Johna Adamse (ve filmu zkráceně JAMS), která se nachází v Illinois. Tvůrci filmu Gene Stupnitsky a Lee Eisenberg napsali také film Zkažená úča (2011), v němž hlavní hrdina vyučuje na John Adams Middle School – rovněž zkráceně JAMS a nacházející se v Illinois. (KGBelik)

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

18.12.2019

Phil Lord a Chris Miller se spojili s tvůrčí trojicí Radio Silence (Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett a Chad Villella) a dohromady teď chystají novou komedii s medvědem. V podstatě by mělo jít o… (více)