Tři šesťáci, nejlepší kamarádi Max, Thor a Lucas, dostanou od dívek pozvání na svou první "líbací párty". Jenže žádný z nich se ještě nelíbal. Zkoušejí to na gumové panně, ale to se moc nedaří. Dostanou tedy nápad, že budou špehovat své dvě dospělé sousedky Hannu a Lily pomocí dronu, který patří Maxovu otci (a Max má přísný zákaz na něj sahat). Dívky se ale dronu zmocní a odmítají ho vydat. Hochy z domu vyprovodí, Thor ale při odchodu šlohne Hanninu kabelku, ve které má dívka extázi. Domluví se na výměně, ta ale dopadne špatně, protože zdivočelý dron se rozbije o autobus.Kluci utečou ze školy a plánují zakoupit nový dron. Dívky jsou jim v patách, chtějí svoji extázi, Lucas ji ale předá policistovi, který se ovšem domnívá, že jsou to vitamíny. Dívky se pomstí tím, že dron v obchodě koupí, jedná se o poslední kus, a donutí kluky, aby navštívili Hannina bývalého přítele Benjiho a získali drogy od něj. V divoké přestřelce vodní pistolkou se klukům skutečně podaří drogy od feťáků získat, a Max pak nasměruje získaný dron oknem do otcova pokoje – bohužel tak nešťastně, že dron pokoj zdemoluje. Kluci se kvůli tomu mezi sebou těžce pohádají a Max dostává od otce zaracha. Večer se u něj ale objeví Lucas, přesvědčí ho, aby se vykradl oknem z domu a šel s ním na líbací párty... (TV Nova)

Trailer 3

Mr.Dogman

~Viděno na předpremiéře na University of Chicago~ Good Boys je jeden vtip roztáhnutý na 90 minutový film, což ale překvapivě vůbec ničemu nevadí. Naopak, tahle klučičí parta občas nabídne divákum i možnost vzpomenout si jak naivní jsme ne tak dávno byli a jak černbolílý nám svět přišel. A asi nám tak bylo i líp. ()

EvilPhoEniX

Tohle je letošní trefa do černého a jasná Komedie roku! Po všech těch Teen komedií ze střední přichází Tween komedie ze základky a nejen, že Vás to přenese nostalgicky o 20 let zpátky, ale taky se budete smát, usmívat se, dojímat se a na konci možná i slza ukápne. Jacob Tremblay za takových 10 let velká hvězda Hollywoodu ( ve 13 letech 13 slušných filmů na kontě Ty bláho!!). Má to poměrně vtipně podaný příběh, kde nechybí první porno ( This is what happens when i get a step mom ?? !), první kissing party a první nákup a prodej drog ( Scéna v drogovém doupěti patří k vrcholu). Nečekaná pecka, ke které se určitě ještě vrátím. 85% ()

Beckett51

Není to žádný žánrový přelom, nicméně to nic nemění na faktu, že je to neskutečně vtipná a nagagovaná záležitost, kde si herci neskutečně užívají svoje role (Tremblay je s každou rolí prostě lepší a sebejistější - což je vcelku mega, když vezmeme v potaz, jak neskutečnej výkon podal v Room) a je to na nich vidět. Scénář pak vcelku obyčejný "american musical-meets-stand by me" průměr, kterej ovšem vytahujou do silnýho nadprůměru vtipy, který zní z úst šesťáků poměrně nekorektně a neskutečně sednou a sotva si myslíte, že už nemůže přijít žádnej další, chytne vaše bránice další křeč (pokud samozřejmě holdujete podobnému typu humoru). Jediný, co tam chci lehce zkritizovat je hudba, která působí až moc sterilně a tvůrci očividně chtěli jít na jistotu, což zamrzí. Ale bavil jsem se... o dost víc, než jsem čekal. ()

BOURQUE

„Good Boys“ so svojím nie príliš šikovným spôsobom sa snaží pripomenúť, aký je to dobrý pocit mať pri sebe skvelých priateľov, ktorý sú pri tebe a dá sa s nimi prežiť veľa dobrodružstiev. Niektoré scény sú za čiarou a kľudne by ich mohli vynechať (napríklad scéna na diaľnici). Na kvalite/úrovni jednotlivých scén je vidieť, že S. Rogen bol jedným z hlavných producentov filmu. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

TeeAge

Odjakživa nemám rád samoúčelne sprosté a hanebné spôsoby podania obsahu. Good Boys sa môže zdať ako stelesnením spomenutých spôsobov. Paradoxne v ňom ale nacházam niečo viac vo forme nadhľadu, originalite a schopnosti prekvapiť. Prenesené vlastnosti dospelých debilných ludí na deti môže z prvu pôsobiť pejoratívne a totálne nemiestne, ale hodinársky presná réžia a majstrovské herectvo detského obsadenia robí z Good Boys nalepšiu "podpsovú" komédiu roku 2019. Ps: Priznávam, že som film videl s dabingom z kmeňa finnugorského, takže výsledný dojem je značne ovplyvnený. Tento kus tak tvorý 2 percentá ročného objemu zhliadnutých snímkov, ktoré som nevidel v originálnom jazyku. ()

• V úvodním logu Point Grey je na školní lavici mimo jiné napsáno: „Thor=Sippy Cup,“ což se později stane pointou filmu. (KGBelik)
  • O roli Thora se ucházelo přibližně 300 dětských herců, ale Brady Noon přednesl repliku: „Four miles? How the fuck are we gonna get four miles?“, čímž vynikl. (KGBelik)

Související novinky

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

18.12.2019

Phil Lord a Chris Miller se spojili s tvůrčí trojicí Radio Silence (Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett a Chad Villella) a dohromady teď chystají novou komedii s medvědem. V podstatě by mělo jít o… (více)