Tři šesťáci, nejlepší kamarádi Max, Thor a Lucas, dostanou od dívek pozvání na svou první "líbací párty". Jenže žádný z nich se ještě nelíbal. Zkoušejí to na gumové panně, ale to se moc nedaří. Dostanou tedy nápad, že budou špehovat své dvě dospělé sousedky Hannu a Lily pomocí dronu, který patří Maxovu otci (a Max má přísný zákaz na něj sahat). Dívky se ale dronu zmocní a odmítají ho vydat. Hochy z domu vyprovodí, Thor ale při odchodu šlohne Hanninu kabelku, ve které má dívka extázi. Domluví se na výměně, ta ale dopadne špatně, protože zdivočelý dron se rozbije o autobus.Kluci utečou ze školy a plánují zakoupit nový dron. Dívky jsou jim v patách, chtějí svoji extázi, Lucas ji ale předá policistovi, který se ovšem domnívá, že jsou to vitamíny. Dívky se pomstí tím, že dron v obchodě koupí, jedná se o poslední kus, a donutí kluky, aby navštívili Hannina bývalého přítele Benjiho a získali drogy od něj. V divoké přestřelce vodní pistolkou se klukům skutečně podaří drogy od feťáků získat, a Max pak nasměruje získaný dron oknem do otcova pokoje – bohužel tak nešťastně, že dron pokoj zdemoluje. Kluci se kvůli tomu mezi sebou těžce pohádají a Max dostává od otce zaracha. Večer se u něj ale objeví Lucas, přesvědčí ho, aby se vykradl oknem z domu a šel s ním na líbací párty... (TV Nova)

Trailer 4

Gilmour93

Nemá smysl u coming-of-age filmů zapškle blábolit, jak se mění doba a kam to všechno spěje, prostě dřív se při někom stálo a teď se stříká.. Rogenovy producentské prsty uhnětly komedii, co je uječenější než Zed z Policejní akademie a která z proti dívkám tradičně duševně opožděných chlapců dělá obhroublé primitivy, aby vzápětí do jejich úst kromě cizího pubického ochlupení vložila i oduševnělé věty dospělých. Sledování provázel pocit zbytečnosti, který lehce zmizel jen u muzikálového čísla s Foreigner.. ()

T2

Rozpočet $20miliónovTržby USA $83,083,070Tržby Celosvetovo $110,883,070Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Svet detí, ich pohľad na vec ich očami v trošku takom drsnejšom "zvrhlom" móde ale dobre, občas to troška ustrelí mimo ale ináč pobavilo. /65%/ ()

Eliott

Vždy rád ocením povedenou komedii. Původně jsem se k filmu dostal jen přes Setha Rogena a přestože mám důvěru v jeho značku, puštění filmu jsem dlouho odkládal. Nedávno jsem se však odhodlal a nestačil jsem se divit. V průběhu děje, jako bych se spolu s hlavními hrdiny vrátil zpět do dětských let, do dob, kdy jsem měl nastavené úplně jiné priority. Stejně jako je tomu například u seriálu South Parku, dětská naivita a její uplatnění ve světě dospělých je také hlavní myšlenkou celého příběhu. Film není vůbec tak trapný jak jsem se z počátku obával a zažil jsem nespočet záchvatů smíchu. Proto hodnotím velice kladně a momentálně se jedná o jednu z mých nejoblíbenějších komedií. 95% ()

B!shop

Na tohle jsem se tesil jak malej a jak uz to tak bejva, asi jsem se tesil moc a cekal jsem zkratka vic. Vetsina foru je totiz uz provarena v ukazkach a bohuzel prostor mezi jednotlivejma forama je obcas vyplnenej jen takovou vatou. Tim nechci rict, ze by to nebylo vtipny, furt tu je spousta kulervoucich foru, i kdyz samozrejme vetsina vychazi z toho, ze hlavni particka jsou total vymlety maly deti, ktery ale resi problemy, ktery v podobnejch filmech resej hovada tak dvojnasobne starsi. Sem tam jsou ty fory sice na stejny brdo, scenarista ma asi nejakou uchylku na sexualni pomucky, ale nic hroznyho. Takze za me super komedie, ktera se neboji do mrtve vyuzit erkovej rating, ale mohlo to bejt jeste lepsi. ()

EvilPhoEniX

Tohle je letošní trefa do černého a jasná Komedie roku! Po všech těch Teen komedií ze střední přichází Tween komedie ze základky a nejen, že Vás to přenese nostalgicky o 20 let zpátky, ale taky se budete smát, usmívat se, dojímat se a na konci možná i slza ukápne. Jacob Tremblay za takových 10 let velká hvězda Hollywoodu ( ve 13 letech 13 slušných filmů na kontě Ty bláho!!). Má to poměrně vtipně podaný příběh, kde nechybí první porno ( This is what happens when i get a step mom ?? !), první kissing party a první nákup a prodej drog ( Scéna v drogovém doupěti patří k vrcholu). Nečekaná pecka, ke které se určitě ještě vrátím. 85% ()

• Celosvětová premiéra proběhla 11. března 2019 na filmovém festivalu South by Southwest v Austinu (Texas, USA). (Stoka)
  • Fráze „Bean Bag Boys for life“, kterou říkají hlavní hrdinové, je narážkou na frázi „Bad boys for life“ z filmu Mizerové 2 (2003), kterou říkají Will Smith a Martin Lawrence. (tb_23)

Související novinky

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

18.12.2019

Phil Lord a Chris Miller se spojili s tvůrčí trojicí Radio Silence (Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett a Chad Villella) a dohromady teď chystají novou komedii s medvědem. V podstatě by mělo jít o…