Tři šesťáci, nejlepší kamarádi Max, Thor a Lucas, dostanou od dívek pozvání na svou první "líbací párty". Jenže žádný z nich se ještě nelíbal. Zkoušejí to na gumové panně, ale to se moc nedaří. Dostanou tedy nápad, že budou špehovat své dvě dospělé sousedky Hannu a Lily pomocí dronu, který patří Maxovu otci (a Max má přísný zákaz na něj sahat). Dívky se ale dronu zmocní a odmítají ho vydat. Hochy z domu vyprovodí, Thor ale při odchodu šlohne Hanninu kabelku, ve které má dívka extázi. Domluví se na výměně, ta ale dopadne špatně, protože zdivočelý dron se rozbije o autobus.Kluci utečou ze školy a plánují zakoupit nový dron. Dívky jsou jim v patách, chtějí svoji extázi, Lucas ji ale předá policistovi, který se ovšem domnívá, že jsou to vitamíny. Dívky se pomstí tím, že dron v obchodě koupí, jedná se o poslední kus, a donutí kluky, aby navštívili Hannina bývalého přítele Benjiho a získali drogy od něj. V divoké přestřelce vodní pistolkou se klukům skutečně podaří drogy od feťáků získat, a Max pak nasměruje získaný dron oknem do otcova pokoje – bohužel tak nešťastně, že dron pokoj zdemoluje. Kluci se kvůli tomu mezi sebou těžce pohádají a Max dostává od otce zaracha. Večer se u něj ale objeví Lucas, přesvědčí ho, aby se vykradl oknem z domu a šel s ním na líbací párty... (TV Nova)

george82

Tohle bylo tak osvěžující a fajn. :D ta dětská naivita a představivost byla v konfrontaci s dospěláckým světem k popukání. ()

Blazkowicz

Vypadá to hrozně trapně. Hlavně když malé děti mluví sprostě. Ale trapné to bylo jen občas. Většinu času je to opravdu dobrá komedie u které jsem se dobře bavil. 4* ()

R.O.man

Komedia o detoch, no nie pre deti. Kazdopadne dnesne teens uz vdaka internetu vedia viacej nez ja 30 rokov dozadu, no stale urcita latka na vek pre deti by tu nastavena byt mala. Celkom drsne komentare, sexualny obsah a praktiky (sice spomenute iba okrajovo vdaka nespocetnym sexualnym pomockam) su tu na "dennom poriadku". Musim povedat ze som sa bavil a vobec mi to nepripadalo nejake otrepane, osuchane alebo ze by tu boli opakovane forky a komicke situacie z inych filmov. Dokonca niektore scenky boli aj zmysluplne a tym sa tato komedia neprepadla na uroven stupidnych a priblbych nizkourovnovych komedii typu Prci prci..., Bad grandpa alebo nebodaj Jackass. Za mna tazke rozhodovanie, no davam 5* aj vdaka tomu ze tato komedia mi prisla ako jedina svojho druhu.  Fetch TV - Movie Box - 18.maj 2024 ()

Kinofil

|| R || Universal || Rozpočet: $20 mil. || USA: $83 083 070 - ČR: N/A - Celkem: $110 883 070 || Takhle pohodovou opičárnu se sympatickými herci jsem nečekal. Námět nepřináší nic nového pod sluncem, ale zpracování ano. Chápal jsem to jako dětskou (herecky nikoliv přístupností) parodii na Prcičky, Superbad apod. Jedenáctiletí prožívají stejné životní trable jako dvacetiletí před vysokou, jen svýma dětskýma očima na základce. Vtipy neustále narážejí na toto téma a komu není víc jak 25, ten se v nich hravě najde a zavzpomíná na podobné objevování dospěláckého světa. Ústřední trio je naprosto skvělé, až jsem si říkal, že producent Seth Rogen našel nové kámoše do své ujeté party. Všichni tři působí odvázaně (asi už vše znají) a správně trapně namachrovaně. Humor je sprostý, ale spíš mluvou než nechutnými vtipy, což hodně potěšilo. Ve filmu se f*ckuje jako by tam hrál Al Pacino nebo sám Rogen. Pořád nechápu jak jim tohle rodiče dovolili. Režie byla trochu slabší a málo důrazná, zbytek fungoval skvěle. Závěrečná scéna pak působí jako úmyslná parodie na loučení se se starými kamarády po vysoké, kdy má každý rozjetou svoji kariéru s tím rozdílem, že je jim pořád jedenáct a jsou na stejné škole. Geniální oddechovka. 80%. ()

srolyma

Tak určitě je spousta lepších dětských filmů o klučičí partě - Stůj při mně, Páni kluci a v podstatě i Stranger things, kterým se to asi nejvíc podobá, ale i tak je to milé a celkem zábavné. Pokud tady ale někdo zmiňuje vulgarismy, tak jsem měl asi nějaké soft titulky, protože to nejvulgárnější slovo bylo sakra a to ještě z úst policajta. A tak nebýt přemíry různě upotřebených sexuálních pomůcek, byla by to celkem krotká rodinná komedie na nedělní dopoledne. ()

wowylgu313

ale joo těch 55% by jsem zde dal ... komedie, alá dětské American Pie ;) bylo tam dostatečně vtipných sekvencí či hlásek u kterých jsem se i "pousmál" večerní jednohubka splněna. Nemyslím si ale že bych měl nutkání se k tomu někdy znova vracet. Film rozhodně neurazí ale ani nějak extrémně nenadchne. ()

Dawe2

Zbytečně sprosté, ale občas fakt vtipné. Děj to má, smysl to má. Občas fakt přepálené v krizových situacích. Ale pro pobavení ano, vážnější kusy se najdou i úsměvné, zlatý střed. ()

pds

Celkom vtipná aj keď miestami trápna až naivná chlapčenská komédia o tom ako je ťažké pre dospievajúcich chalanov byť cool :) za mňa 75% . ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Buywhat

Sprosté neznamená vždy vtipné. V tomto prípade som však schopný prižmúriť oko, keďže sledovať trojicu chlapcov ako s detskou nevinnosťou objavujú svet dospelých bolo ku podivu zábavné. ()

PTuranyi

Výborná komédia o detstve a prvých dotykoch s dospievaním. Trojica chlapcov Pohovkárov - školákov, ktorí riešia každodenné detské problémy: ako vyniknúť medzi rovesníkmi či ako sa prihovoriť dievčaťu. Humor v tomto filme tvorí to, že počas filmu stále narážajú na veci súvisiace so sexom ale v svojej detskej naivite si to vysvetľujú inak. Pohľad na bandu chlapcov oblečených do sadomaso oblekov vyzbrojených vibrátormi ako sa pýtajú chlapíka čo si prišiel kúpiť od nich kartu, či nie je pedofil :D Produkcia je kvalitná a herecké výkony detí na dobrej úrovni. 75% ()

RoyBatty444

Milé=sa aj infantilne ako skriňa. Nie až tak trápne ako som predpokladal ale veľa vynútenej srandy zo sexuálnymi pomôckami a drogami. ()

somme

Tak tyhle spunti rulzzz! Skoda, ze v kinech je sama kravina, ale tohle se tam nedostane. Me to vazne dost pobavilo a myslim, ze Jacoba Tremblay ceka zarna budoucnost (pokud nema teda za vzor styl Lindsay Lohan). ()

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

18.12.2019

Phil Lord a Chris Miller se spojili s tvůrčí trojicí Radio Silence (Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett a Chad Villella) a dohromady teď chystají novou komedii s medvědem. V podstatě by mělo jít o… (více)