Úniková hra

• Slovensko Úniková hra (více)

Psychologický thriller Úniková hra vypráví příběh šesti lidí, kteří přijali výzvu zúčastnit se únikové hry. Velmi brzy ale zjistí, že ze hry cesta ven neexistuje… a začíná boj o přežití. (Falcon)

NeverEver

Co se strachu a nastrah tyce spis takove B, a cele to je “zabite” tajemnym muzem v pozadi ridicim skutecnou organizaci. Za me fakt nic moc. A zaver to jenom zhorsil. Uz jsem videla vic opravdu povedenych “unikovek”... 2**+ ()

fabregas1

Místy chytré, místy hloupé, ale svižné a napínavé bez krve zábavné pokoukáničko, které mile překvapilo a zabavilo. Mr.Saw by potřeboval více peněz aby to mohl takhle z režírovat. ()

Kodousek

Věřím, že nejsem jediná, kdo to vidí jako spojení Saw a Kostky 😏 není to úplně zlé, trochu prvoplánové, nicméně obsazení charismatické 👍 ()

dragonfire

Tento projekt byl dostatečně napínavý a dramatický. Všem hercům tleskám za parádní výkon. Tenhle film nebudete schopní vypnout ani kvůli záchodové pauze. Té jedné hvězdy je škoda, ale neseděl mi otevřený závěr. Každopádně, po této zkušenosti si rozmyslím, jestli někdy únikovou hru navštívím. ()

Camel91

Nebyl to kultovní skvost, ale docela zábavné. Takový SAW pro děti. Dost předvídatelné, v závěru pokus o zvrat nefungoval, postavy mi byli ukradený. Čekal jsem to trochu víc brutální ()

Jurcekk

Až na slovo vymazlený choze napísal vymazlený komentár.... Ale tie čísla... Andrejke sa to páčilo a je si istá pokračovaní m ()

Sashmen13

Posledních 15 minut to naprosto pohřbilo, kdyby týpek odešel, dostal svoje money, OK, tři hvězdy. Ale ten konec, ten posranej konec, jen tak tak, že tam neletěl odpad. ()

Bohulib

Další variace na klasický motiv - jak se dostat pryč živý. Solidně natočeno. Hlavní hrdinka se na studentku fyziky či matematiky umí slušně ohánět stojanem, ale když je člověk naštvaný, zvládne ledacos. Hodně štěstí v letadle. ()

Pokri

Ďalšia priemerná napodobenina Saw, ktorá síce nenudí, no nie je dosť originálna, čo, bohužiaľ, platí aj pre samotné rozuzlenie. ()

zekon

Ne žeby to bylo něco extra novátorské, nicméně bez zastavení napětí 100 minut se slušnými nápady místností. Jen to vyvrcholení bylo až moc podobné SAW. ()

imanicornyt

Z obecného hodnocení mám hodně smíšené pocity, protože mně osobně připadal Escape Room jako naprosto unikátní, napínavý, strhující a originální počin, který vás na začátku chytne a do konce nepustí. A nutno podotknout, že promyšlený konec tomu nasadil korunu. Skvělé provedení, obsazení, scénář i kinematografie z tohoto snímku udělaly správný mysteriózní thriller. Jednu hvězdičku ubírám čistě proto, že i tohle dílo má své mouchy a prostor pro zlepšení, ale přesto je pro mě výsledný dojem je prudce pozitivní. Sama za sebe mohu říci, že jsem se moc dobře bavila. ()

NikiVai

Bavilo mě to od začátku do konce, i když teda ten konec mohl být trochu jinak uchopený, ale jinak fajn napínák. ()

Filmantomas

Tohle divadelní hraní nesnáším. Jak se všechno natahuje, postavy jednají hloupě, dohadují se o hloupostech, když jde o život ... Mimoto to docela jde. ()

Úniková hra se dočká pokračování

Úniková hra se dočká pokračování

26.02.2019

Hororový thriller Úniková hra od Adama Robitela (Insidious: Poslední klíč) se v roce 2020 dočká pokračování. Studio Sony Pictures je podle všeho nadmíru spokojeno s výdělky levného hororu (rozpočet… (více)