Úniková hra

• Slovensko Úniková hra (více)

Psychologický thriller Úniková hra vypráví příběh šesti lidí, kteří přijali výzvu zúčastnit se únikové hry. Velmi brzy ale zjistí, že ze hry cesta ven neexistuje… a začíná boj o přežití. (Falcon)

JamesXY

Koncept trochu neoriginální, ale nebylo to špatný. Postavy se chovali vcelku přirozeně, nevšiml jsem si ničeho, co by vyloženě nedávalo smysl (což je u tohoto druhu filmů plus) a nenudil jsem se. Takže dobrý. ()

TheWitcher

Koukat se na to dá, ale spíše jen jednou. Neřekl bych, že je to propadák ale už vůbec né hitovka. Pro určitou část filmových fandů kteří nemají moc rádi drastické a krvavé záběry to jistě bude přijatelnější než Saw ale opačně, je to dosti předvidatelné a po chvíli i nudné. Herecké výkony slabé a nezáživné, příběh dopředu jasný a konec jednoznačný. Kamera a technické zpracovní vcelku dobré proto nehazím flintu do žita a nechávám hodně krajní tři hvězdy. ()

mimars

Fajnově natočený thriller o několika lidech, kteří dostali osobní pozvánku do jedné speciální únikové hry a rozhodli se jí zúčastnit. Samozřejmě brzy začnou zjišťovat, že tahle úniková hra je na život a na smrt. Z příběhového hlediska nejde ovšem o nic nového - (SPOILER) v podstatě ta úniková hra je vytvořena, aby se u toho bavili nějací miliardáři a vybráni do ní byli lidé, kteří měli v životě v něčem velké štěstí. Jde tedy o variaci na konspirační téma "bohatí lidé se baví brutálním způsobem a dokážou všechno ututlat tak, aby se na nic nepřišlo. Nevadí-li vám nijak neinovativní příběh, jedná se o pohodovou jednohubku. ()

ilegal1983

Tak to teda nie...Aby sa ma niekto snazil nabalamutit a uputat zaciatocnou scenou a potom odviest priemerny vyrobok.Potencial sa dal krajat no vacsi kus si odkrojil odpad. ()

Qwat

Nuda. Není to originální, není to napínavé, není to dost gore ani dost vtipné, nic. Všechno už tady bylo mnohem lépe. A ten trapný konec to celé zabije. ()

Andrew88cz

Od začátku do konce akční thriller s nádechem a inspirací z filmů (sérií) Kostka a SAW. Zajímavé nápady, mělo to náboj a už teď se těším na další pokračování :) 7/10 ()

mdf

Asi ušetřili na lokacích, protože je to asi točeno v kulisách Saw, jinak slátanina všeho možného. ()

Martinmt29

Film Kostka je na 5 hvězdiček, SAW první díl na 4, a tohle je tak na 3 hvězdičky. Někdy nuda a nelogičnost, ale není to uplná béčková kravina, hlavně konec trochu zvedne úroveň. ()

Salsecnew

Malebný, plynulý, záživný snímek na motivy skutečných únikových her, tentokrát ovšem naostro. Není to ovšem Saw, takže žádný horor. Mysteriózní a napínavé drama. Dobré však je, že asi v předposlední části má muž, který tu hru řídí dabing Jigsawa, takže pro Čechy příjemné koření :-) Celé to však šéfuje postava, která mi připomíná amdinistrátora z DLC PS3 titulu Evil Within 1 B-) ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Jsme statistická nepravděpodobnost a je teď zajímá, kdo z klikařů bude mít největší kliku." Parta lidí prochází pokoje, v nichž hrajou únikovou hru o život. Laciná napodobenina hororu Saw . Krev tady není snad žádná, tak nečekejte nic brutálního. - 30%. ()

Úniková hra se dočká pokračování

Úniková hra se dočká pokračování

26.02.2019

Hororový thriller Úniková hra od Adama Robitela (Insidious: Poslední klíč) se v roce 2020 dočká pokračování. Studio Sony Pictures je podle všeho nadmíru spokojeno s výdělky levného hororu (rozpočet… (více)