Úhoři mají nabito

• Slovensko Úhoři mají nabito (více)

Tohle není jenom hra. Je to útěk z reality všedních dnů, se kterým nejde přestat. Úhoři mají nabito je černá komedie o partě chlapů, pro které se hra na URNU (Útvar rychlého nasazení) stala únikem z jejich nudných životů. Zasahují u domnělých zločinců, evakuují kulturáky a do svých her zatahují nic netušící okolí. Žene je touha po adrenalinu a falešná představa, že jsou jako Robin Hood a jeho družina. Bohatým brát a chudým dávat. Všechno jde hladce až do okamžiku, kdy se octnou v nesprávnou chvíli na nesprávném místě. Kam až může vést lidská hloupost ve spojení s nešťastnou shodou okolností?! (Falcon)

Khotzilla

Skvělý námět, vynikající herecké výkony, ale na druhou stranu nezvládnutý scénář a zcela průměrná režie. Moc to pak nedrží pohromadě, i když třeba dialogy by tomu kdejaký film mohl závidět, a hlavně z toho vůbec není jasný nějaký záměr. Nebo co tím chtěli tvůrci říci. Karikatura, i když poměrně výstižná, všech těch "domobran" a samozvaných strážců je trochu málo. A to, jak se to nepovedlo, je patrný i z toho, kolik lidí si tady stěžuje, že to je málo thriller. Minimálně jedna hvězdička za Kaisera. ()

Vicente

Úhoři MAJÍ opravdu nabito. Výborný nápad, který byl ještě výborněji zpracován. Režisérsky také výborně pojato.Prostě urna GO ! ()

Rene.Artois odpad!

Naprosto děsivé! Chabý námět, odfláknutý scénář, naprosto nepochopitelně jednající postavy, dějové lapsy, moralita v závěrečných titulcích jako hřebík do rakve. Normálně jsem byl po shlédnutí naštvaný sám na sebe, že jsem zabil čas koukáním na takovou pitomost. Asi by mi to vůbec nestálo za komentář, kdyby režisérem tohoto díla nebyl Vladimír Michálek, tvůrce famózního Zapomenutého světla, nebo neméně zdařilého Babího léta či Sekala. ()

horskejvlk

Já neví to má být parodie na postradatelný ? Scénář je slabý je mi líto herců kteří to vše zachraňují jak se dá ale tady není co zachraňovat. ()

milos.bradik

To byl děs, chtěl jsem dát odpad, ale pak jsem si řekl, že jsou i horší hrůzy a dal jsem jednu hvězdu, ale opravdu to nesnese více než 10 %. ()

710.cz

Fakt jsem se snažil....třikrát jsem rozkoukal a nedokoukal. Tohle si, Vladimíre Michálku, do cévéčka nedávej, žes to točil. Fakt ne. ()

Missfit

Řeknu to asi takhle. Úhoři mají nabito se mi zdá jako kolotoč emocí, všechno od vyhnaných trapnokomických situací až po naivně idealistické dofukování reality maloměsta. Hádám se z toho filmu neposadí běžný divák na zadek, ale myslím, že snímek má svou hodnotu. I když nečekejte úplně "polootevřenou slintající hubu" na konci. ()