Úhoři mají nabito

• Slovensko Úhoři mají nabito (více)
Trailer

VOD (1)

Tohle není jenom hra. Je to útěk z reality všedních dnů, se kterým nejde přestat. Úhoři mají nabito je černá komedie o partě chlapů, pro které se hra na URNU (Útvar rychlého nasazení) stala únikem z jejich nudných životů. Zasahují u domnělých zločinců, evakuují kulturáky a do svých her zatahují nic netušící okolí. Žene je touha po adrenalinu a falešná představa, že jsou jako Robin Hood a jeho družina. Bohatým brát a chudým dávat. Všechno jde hladce až do okamžiku, kdy se octnou v nesprávnou chvíli na nesprávném místě. Kam až může vést lidská hloupost ve spojení s nešťastnou shodou okolností?! (Falcon)

Trailer

Johnny.ARN

Ako cením to, že z filmu je cítiť, že nad tým scenárom niekto fakt sedel, rozmýšľal, zakonponoval tam posolstvo a nebol to prvoplánový výplach. Na strane druhej, trochu trvalo kým sa divák dostal do obrazu a kým zadefinoval, čo to má vlastne byť. Či komédia, či krimi, či udepkárený úlet. V konečnom dôsledku je to prienik všetkých troch. Po dejovej stránke veľmi zaujímavé a dôveryhodné, skôr tu zlyháva remeselná stránka. Trochu to vyťahuje obsadenie, ale väčšinou nemajú čo hrať. Páčilo sa mi ale to, že po dlhej dobe je tu konečne niečo nové, nový námet, nový príbeh. Kľudne by to mohol byť taký odľahčený seriál, trochu akčnejší Kameňák. Za ten námet a inovatívnosť 2 z 5 ()

SeanLSD

Hrozne som bol na tento film zvedavý, lebo som chcel vedieť, či sa Vladimír Michálek definitívne dáva na cestu Filipa Renča a ďalších, kedysi nádejných tvorcov, alebo sa skúsi ako niekdajší režisér veľmi zaujímavých a kvalitných (ale pritom aj provokatívnych a kontroverzných) filmov zachrániť. A teraz, po NABITÝCH ÚHOROCH vôbec neviem, čo si mám o tom celom myslieť. Réžia je ako vždy precízna a výkony vyslovene parádne, námet zaujímavý... ale výsledný tvar? Ono to mohlo byť fakt v pohode, keby sa k niečomu dopracovalo.. a keby ho nehyzdili každú chvíľu nejaké úplne scestné detaily alebo wtf momenty. Na to, že to malo vznikať 3 roky, ako sa píše v zaujímavostiach, to pôsobí veľmi neukočírovane. A aj na základe viacerých starších Michálkových filmov mám pocit že jemu sa to tak páči, že je to zámerné. Renčova cesta to nie je, je to cesta veľmi špecifická, michálkovská, ktorá vedie do neznáma... ()

Tosim

Petr Pýcha že napsal dost povedený druhý film Omerzuovi? Tady to vypadá, jako kdyby scénář napsalo dítě, dít cokoliv se začne teprv po hodině, do logických děr, jak jsou velké, by se pomalu vlezl dinosaurus. Ten Michálek se asi fakt zbláznil. V devadesátkách a pár let na to jeden z našich nejlepších režisérů a teď tohle?? ()

Mrkvič

Že já se nenechal odradit místním hodnocením. Jenže po mizerné Teroristce jsem jim už nevěřil. Úhoři ani nevím, co mají být za film. Místy jsou příšerně toporní, jak filmy od Magnuska. Jindy zase vypadají skvěle profesionálně. Párkrát jsem se usmál, ale zábavná komedie to moc není. Drama, krimi, thriller... spousta stylů a žádný není dotažený ani do poloviny. Přitom námět špatný není. I scénář mohl být základem pro dobrý a zajímavý film. Na to, že jsem Michákových filmům ještě nikdy nedal méně jak 4*, musím ač nerad přiznat, že tohle je nejspíš hlavně jeho průser. ()

Big Bear

Pane Bože, jejkote mankote Michálku.... Co jsi to měl za pocit ohrožení, že jsi musel točit tuhle kravinu o paramilitární skupině ? Na jaké rozbité skleničce jsi uklouzl a řachl se do hlavy bez cyklohelmy ? Tohle točil režisér Zapomenutého světla a Sekala??? !!! Co to mělo být? Parta ,,urňáků'' do jednoho hrála skvěle, problém byl ale asi v tom, že tuhle roli zkrátka vůbec neměli brát. Herec by měl mít také nějakou čest... Po tomhle už musí logicky následovat jen reklama na Arginmax nebo inkontinenční pleny... A jestli jsem něco nechtěl opravdu vidět a to nikdy (a to jsem si k filmu zrovna přinesl večeři), je Lábusova holá řiť s vytahanými varlaty u kolen (dámy jistě prominou tento spioler) a Ruppertovy slinty ve stylu Vesničky střediskové a ,,máme tady slintavku''... Už delší dobu si kladu otázku co se to stalo s českou komedií, ale ty mé verdikty z loňska asi ještě přehodnotím, protože ten střemhlavý pád koukám trvá a je to horší a horší.... Hvězda za snahu těch pěti z paramilitární skupiny obyvatelstva... Bože a pak a ještě na konci ten vztyčený ukazovák...tvl... ne to ne... ! * ()

• „Hrát s touhle partičkou byla pro mě dobrá škola, oni uměli přesně nalézt to, co bylo ve scénáři pod povrchem, a tím ty situace obohatit,“ vzpomínal Patrik Holubář. (SONY_)
  • Původní název filmu byl „Benzína Dehtov“. (SONY_)