Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Pablo Acosta promluvil, ovšem prozradil jen kusé informace pro jeden americký tisk. S Waltem se nakonec rozhodne nespolupracovat, není práskač. Félix nechá vyrobit kódy k programu, který má sčítat volební výsledky. Zadáním hesla se ukáže, že strana PRI má více hlasů než ve skutečnosti. Když o tom začnou informovat novináři, lidé z venkova ani k volbám nejdou. Není totiž možné systém porazit. Ovšem jeden z volebních kandidátů na podvod přijde a strhne se mela. Félix je na pokraji zhroucení, protože tohle je jeho konec. Proto přichází na řadu poctivé, staré řešení problému. Félix zaktivuje šéfy svých plaz, aby se rozjeli do všech koutů a volební lístky falšovali. Po sčítání hlasů vyhrává PRI a lístky končí v ohni. Neexistuje důkaz o tom, že volby neproběhly v pořádku. Walt se snaží zachránit Acostu. Miguel ho nechal odstranit, a tak po něm jde polovina Mexica, včetně americké FBI. Pablo se skrývá na svém ranči na severu země, rozhodně se ale nechce vzdát bez boje. Čeká, až si pro něj přijdou. Mimí se ho snaží přesvědčit, aby přistoupil na dohodu s Waltem, ale Pablo je tvrdá hlava. Když si pro něj nakonec přijdou, zabarikáduje se v domě a strhne se velká přestřelka. Walt pak nakráčí do domu s papíry, pokud je Pablo podepíše, projdu do USA a on mu zajistí ochranu. Plán se ale nepodaří, ozbrojených mužů je kolem příliš mnoho. Pablo je nakonec rozstřílen, žádné další články, o kterých Pablo mluvil, nevzniknou, nic více totiž novinářům nepustil. Amado nachází v letadlech vysílačky, které tam umístila DEA. (TV Prima)

(více)

Recenze (11)

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejsem vůbec obeznámen s tím, jak to bylo opravdu, ale nezbavím se pocitu, že v rámci této epizody se tvůrci odchýlili od pravdy až příliš. Přelévání převahy ze strany na stranu a krajně nepravděpodobný zásah za 5 minut 12 - to se mi zdálo krajně přestřelené a předpokládám zde silný vliv dramatizace. Ve skutečnosti byl zřejmě mnohem přímočařejší vývoj. Na každý pád extrémně nechutný zásah s manipulací voleb pomocí násilí. Evropan musí úplně žasnout, že něco takového bylo možné. Lze předpokládat, že podobné věci má podsvětí na svědomí i u nás, ale dějí se v mnohem menší míře a především mnohem méně na očích. Tohle bylo plivnutí do tváře všem Mexičanům. Velká síla. Velkolepé finále začalo nečekaně už 3 díly před koncem. Cítím, že se určitě ještě máme na co těšit. Už už to vypadalo, že je Félix v bezvýchodné situaci a najednou znovu sedí na koni. Už přestávám stíhat počítat, kolikrát došlo vlivem náhody k přesunutí převahy a vyřešení neřešitelného průseru. [88 %] ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Odhliadnuc od toho ako je to pritiahnuté za vlasy najlepším momentom je fakt keď rozprávač deja komentuje osudnú volebnú noc v Mechiku a to ako sa tam ovplyvňovali voľby. Ten jeho dodatok že u nás na Severe sa nič také nedeje je tak úbohý, ako úboho sa dokáže prezentovať jedine Netflix. Pochopiteľne dojde na streľbu do náboženských symbolov, ako inak kresťanských a odnesie si to aj kkatolícky kňaz, Alláh zavaruj aby v akomkoľvek filme či seriály od Netflixu urazili Závlaha. NedajBudha do jeho Knihy kníh niekto vystrelil...treba si uvedomiť že liberálne vymývanie mozgov už v roku 2020 bežalo naplno a tak sa nestrannosť zo série Narcos vytratila. Odhliadnuc od toho výborná epizóda. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

  • Během závěrečných titulků hraje píseň „El Zorro De Ojinaga“ od Los Tigres Del Norte. (Duoscop)

Reklama

Reklama