Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Velký zátah americké policie zapříčiní, že je zabaveno zhruba dvacet tun zboží. Nejvíce, kolik se kdy vůbec podařilo zabrat. Félix odmítne pomoc Kolumbijcům, chce jim dát vyžrat ty uběhlé roky, kdy se k němu chovali jako k méněcennému poskokovi. Chce převzít kontrolu nad celým byznysem a vyšachovat je. Héctor Palma dostane milost, prý se může vrátit k byznysu, za jeho dřívější neloajálnost ale zaplatí celá jeho rodina životem. Félix chystá sjezd plaz, tam vůdcům vysvětlí, že je třeba se zbavit Kolumbijců. Plazy se ale předem dohodly, už nechtějí Félixe v čele, chtějí otevřený trh a chtějí vydělávat na vlastní pěst. Proto všichni Félixe opustí a ten je pak co nevidět zatčen a končí na hodně dlouhou dobu za mřížemi. Problém ale je, že plazy se spolu neumí domluvit. Když Walt přijde do vězení udělat Félixovi nabídku, aby spolupracoval, vyslechne si předpověď budoucnosti, jak ji vidí Félix a pěkný scénář to nebude. Plazy po sobě půjdou a je třeba se připravit na potoky krve. Walt, který je odměněn za svou práci a uvolněn ze Sacramenta, nabídne Félixovi spolupráci, měl by mu prozradit vše, co ví. Félix je ale skeptický a vysvětlí Waltovi, jak se věci mají. Ještě jim všem bude chybět, za něj měl obchod s kokainem svou úroveň. Teď kvůli znesvářeným plazám bude muset Mexiko a potažmo i USA prožít drogové války. (TV Prima)

(více)

Recenze (10)

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Bezkonkurenčně nejlepší díl celé série, kde se dokončila spousta dějových linek, uzavřela se spousta smyček, přibyla hromada mrtvol a celkově se krásně uklidila a prokypřila půda pro další (pravděpodobně velmi krvavou) sérii. Félix měl krásné plány a vize, jak udělat ze světa krásné drogové místo, ale trošku se přepočítal při jednání se svými poddanými. Po dvou sériích se tedy vracím takřka na úplný začátek, kdy se v čele jednotlivých plaz pouze vyměnili šéfové. Závěrečná zrada u kulatého stolu i dialog ve vězení byly úplně boží scény, kdy jsem si regulérně ucvrkával ze samé rozkoše. Nádherná podívaná. Celkové vyústění a nové dohody na pozadí - to poté byla přehlídka hnusu v ryzí podobě. Škoda, že této kvality nedosahovalo více dílů. [95 %] ()

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejlepší díl celé série a jen o chlup pod plným počtem bodů. Takhle si představuji zápletku a její vyústění. Dvě over-the-top dialogové pasáže a přesah dopadení Felixe bude naplno znát v další, třetí sérii, kde animals go free. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (1)

  • V epizodě zazní píseň „Contigo En La Distancia“ od Cheo Feliciano a po ní následuje „No Me Hables De Ese Amor“ od Maria Alma. Při zatčení Félixe hraje „Tonada De Luna Llena“ od Simóna Díaze. Při rozdělování plaz hraje „Cielo Rojo“ od Davida Zaizara. (Duoscop)

Reklama

Reklama