The Lie

• USA Between Earth and Sky (pracovní název)

Otec vezie autom svoju dcéru na tanečné sústredenie, keď vtom zbadajú v treskúcej zime jej kamarátku. Ponúknu sa, že ju teda zoberú na kúsok cesty so sebou, avšak ich dobré úmysly v zápätí vyústia v strašné a neočakávané dôsledky. (sochoking)

pornogrind

Jestli hledáte mysteriózní film, potažmo horor tak tady jste na špatný adrese. Tohle je čistě psychologický drama který ukazuje jak je rodičovská láska bezbřehá. SPOILER JAKO KRÁVA. BACHA !!!!! Zároveň je to krásnej důkaz toho, že za mladickou nerozvážnost se platí aneb jak Kayla zkurvila život rodičům a nejen jim. Osobně bych byl radši kdyby se ve finále na scéně neobjevila údajně mrtvá Kaylina kamarádka Britney. Navíc story o tom, že kryla svojí kámošku tím, že předstírala její smrt mi přišla hodně banální a naivní i na 8mi letý dítě natož od 15ti letejch puberťaček.....Britney říkala že to bude sranda. HAHAHA. Ať se na mě nikdo nezlobí ale Kayla musela být blbá jak troky když na něco takovýho Britney přistoupila. ()

viperDavid

Tak takovou dceru bych taky chtěl. Film má krásný nápad a je ukázkou sobectví. Bohužel tam jsou tak nudná místa, že vás to občas to nutí vypnout. Konec byl však famozní a to se mi líbilo, hodně. Takže dávám o hvězdu víc než by si to zasloužilo. Joey King je fajn herečka, taková nematná neslaná, ale fajn. Ps. věděli jste že dělá i modelku? dnes se asi bere každý ()

borec999

Zaujímavý triler, ktorého hlavnou doménou je príbeh alebo lepšie povedané záverečný devastačný zvrat, ktorý bol jednak za mňa nečakaný, ale na prekvapenie aj vcelku logický, pochopiteľný a dal predchádzajúcemu dianiu úplne nový rozmer. Holt, rodičia spravia všetko preto aby ochránili svoje deti a teenageri sú proste teenageri aj so všetkými svojimi problémami, rebéliami a klamstvami...  Blumhouse zase raz trafili do čierneho. 70% ()

darkrobyk

Čeho jsou rodiče schopni, aby ochránili dceru? Všeho! Komorní psychologické drama jímž se jako černá nit vine strach a bezmoc. A jak se vrší lži, tak se dělají chyby. Chyby, které se nedají vrátit. Zoufalství narůstá a mění se v horor. Za chyby, se totiž platí. Konec jsem tak nějak vytušil, což mi vůbec nevadilo, jelikož tím vše dávalo smysl. Pokud se vžijete do postav, pak si užijete napínavý příběh od začátku až do konce. ()

VanTom

Komorní drama rozvíjelo ambivalentní situaci, kam až jsou (odloučení) rodiče schopni zajít pro ochranu své dcery – která zabije kamarádku, ale nějak se s tím kolísavě snadno/hystericky vyrovnává. Čekal jsem celou dobu nějaký finální zvrat, ten tedy nepřekvapil, ale jak dění předtím (trochu nuceně) vyeskalovalo, docela zapůsobil (a zpětně spíš to nepochopitelné "telecí" jednání osvětlil). ()

• Natáčelo se od 8. ledna do 8. února 2018 v Torontu (Ontario, Kanada). (Homerking)
  • Film sa odohráva v New Yorku, v Kanade sa natáčal kvôli daniam. (Arsenal83)