Operace kolibřík

• Kanada The Hummingbird Project (více)

Bratranci z New Yorku, Vincent (Jesse Eisenberg) a Anton (Alexander Skarsgård) jsou jedničkami na burze s cennými papíry. Jejich společný cíl? Vydělat miliony, aby si splnili společný sen. Mezi ně se ale postaví jejich nadřízená Eva Torres (Salma Hayek), která se nezastaví před ničím, jen aby tuto dvojici porazila v jejich vlastní hře. Nicméně Vincent ani Anton se nechtějí nechat porazit a tak se vydávají na cestu za vykoupením, které nenaleznou skrze peníze, ale díky rodinnému poutu. (Bontonfilm)

fafejt001

Skarsgard opět nezklamal . Výborný výkon napůl šíleného ajtˇáka , čí jak jej nazvat , byl místy famo´zníííí . Téma mi sice bylo na míle vzdáleno , ale mi to nevadilo. Napínavé dráámo každým coulem . A tolik překážek co je potkalo při tom vrtu bylo skutečně na palici ! Držel jsem palce všem , atˇ to dotáhnou do zdárného konce . Š K O D A . No a výkon Eisenberga samozřejmě perfekto . Dosti dobrý film na to , shlédnout jej za čas , na DVD znovu . To teda jooo . ()

Kozlowski8

Jak důležitá může být jediná milisekunda... Chvilku mi trvalo, než jsem se do filmu "dostal", ale potom už jsem si ho užíval, hlavně pro ten samotný - jedinečný a netuctový příběh a výborné představení herců. Zvláště hlavní dvojice Eisenberg - Skarsgard byla skvělá. 70%. ()

v.indruchova

Možná si říkáte co se může stát v tak dobře rozjetém projektu? a že linka s nemocí se zdá být příliš na sílu. Moýná, ale v životě se dějí i tyto věci, i když se dějí jako z nějakého filmu, který se povedl někdy i nepovedl. Kdybychom si tedy měli uvědomit význam času? ()

FandaF

Aneb když se za pár šupů pokoušíte ukázat, že přehrabujete miliony vidlemi... Téma dobré, herci ok, technické zpracování velmi slabé. Laik je zde ale snadno oklamán. ()

Mukade

SPOILER - tento film je na tému "life sucks and then u die", keby som bol vedel tak to ani nezačnem sledovať (resp. sťahovať) ()

nikhaj

Celkom rychlo naskocite na tento film, ide tu totiz o milisekundy. V programatorov a IT specialistov celkom ocenitelny film i ked nakoniec i tak islo o vstahy, priatelstvo a samozrejme prachyyyy ()