V tomhle hororovém thrilleru plném zvratů se kdysi nadějná muzikantka znova shledá s bývalými učiteli a zjistí, že mají nového talentovaného žáka. (Netflix)

AnnalieseK

The Perfection má do hororu daleko (nebo alespoň já si představuju pod pojmem horor něco jiného). Nicméně musím říct, že se jedná o skvělý thrillerový/drama snímek plný napětí, a když si myslíte, že jste uhádli děj filmu a už je všechno přeci jasné, tak vás nečekané zvraty vyvedou z omylu. Svižný děj, sympatické postavy, zajímavé prostředí - asi není nic, co bych vytkla. A ty červy.. Ty budu mít v hlavě ještě hodně dlouho. ()

mira.l

Nebylo to špatné, jen se mi moc nepasovalo těch několik (dva, tři?) momentů, kdy jsme se najednou vraceli v čase. Bylo to poněkud matoucí. ()

Hashirama

Dokud film promlouvá skrz pronikavou cellovou hudbu a lehkou sick atmosféru, působí jako slibná předzvěst pořádného “what the...” tripu a po téhle cestě taky hrdinně vykročí, bohužel až příliš prudce. Svým vyumělkovaným dějem, připomínajícím kámásútru pro olympioniky, se přibližuje klasické jihokorejské produkci, která je taky typická svěžími zápletkami a pofidérními zvraty, nicméně Perfection o svoje ambice dost zakopává, a ačkoliv (stejně jako u korejských filmů) je divák ochoten nad všemi zákrutami mávnout rukou ve jménu skvělého řemesla a herecké síly, v tomto případě už by to byl ryzí alibismus, protože je děj přitažený za vlasy víc než hardcore porno, a fakt, že v podstatě vůbec nedává smysl (stejně jako u korejských filmů postavy konají neuvěřitelně složitě a překombinovaně, aby se mohl do děje nainstalovat další šokující zvrat) se promíjí dost těžko. Formálně zajímavá, ale pro náročnějšího diváka dost vychtěná jednohubka. ()

pushover

Slušně ujetá psycho jízda se dvěma povedenými twisty. Trochu je z toho cítit atmosféra Aronofskyho, nebo Refnových filmů. Doporučuji nečíst komentář uživatele Marceloo. Čím méně informací, tím lépe. ()

Homerking

The Perfection je velice originální film co diváka pěkně potahá za fusekli, podotýkám že před shlédnutím jsem neměl nejmenší informace o čem film je, takže zážitek o to lepší a určitě stojí za to zmínit velmi pěkný závěr. Netflix mě opět mile překvapil. ()

GameboyNES

Za mě hodně povedené, mám rád klasickou hudbu a mladý šťavnatý vazbičky. Horor to určit není ale je to svižné drama s hodně zvráceným humorem. 87% ()

Najt

Příběhově to byl velice dobrý film se zajímavými zvraty. Bylo to i dobře natočené, ale to podání mě nějak noc nesedlo. Prvni půlka byla parádní. Vse se zvrtne autobus, atmosféra, nemoc a pak je vše jinak. Druhá půlka a obzvlášť konec se táhne v takovým sofistikovaným až fantasmagorickým duchu, kdy zjistíme, že podstata filmu je úplně jiná. Nebylo to špatný, ale bylo to zvláštní, proto možná hodnotím trochu přísněji. ()

Hemlock

Dozajista originální amputační psycho. Film, kde se vše točí kolem cella, jsem pouštěl s velkým otazníkem a musím poznamenat, že jsem se vůbec nenudil, takže při jeho skončení otazník nahradil pořádný vykřičník. Skvěle natočený snímek plný zvratů, místy mě dobře pobavil a potvrzuji, že i ženy, které upřednostňují mušličky před pořádným kusem masa, se umí dobře nasrat... ()

horor2

Moc se mi do tohoto úchylně ujeté dokonalosti nechtělo, ale nakonec jsem tomu dal šanci a nakonec jasně - je to zvrácenost! Hovno, ruka, porno, krev :-D Bavil jsem se dokonale, Netflix zase zabodoval. Pointa je sice trošku přetažená, ale je stejně nechutná jako tento film :-) V dobrém slova smyslu :-) Nic pro slabé - uplakané povahy, které nerady experimentují jako ty dvě lesbičky :-) ()

adamix

Pseudoumelecká grcka s otrasnými hercami. Lesbický vzťah nemôže chýbať a zo všetkého toho zlého vtipu vzíde jedno múdre ponaučenie - ak raz nebudete vedieť, či sa máte pomstiť vášmu učiteľovi, ktorý vás roky sexuálne zneužíval, alebo teplej kamarátke, ktorá vás oklame a donúti vás uťať si vlastnú ruku, neváhajte a zvoľte si toho učiteľa...Okrem toho bolo veľkým hriechom vkladať do tejto s*ačky Mozartovu hudbu. ()

WeeLass

Nepředvídatelné. Dechberoucí. Šokující. Takové pocity jsem měl při sledování The Perfection. Film se neustále snaží divákovi vnucovat představu o tom, jakým směrem se bude děj dál uchylovat, aby to mohl pak kompletně vyvrátit nějakým zvratem nebo pohledem z jiné perspektivy. To začalo být časem tedy trochu repetitvní, ale protože to přišlo vždy nečekaně a bylo neodhadnutelné, co přijde dál, tak to nepřestalo bavit. Za mě zatím nejlepší letošní horor. ()

Facerr

První půlka po dlouhých průtazích přihraje slibný očekávání, které se pak zvrtne v něco úplně jinýho, než si člověk vysní. Ani to není špatný a rozhodně se, stejně jako celý film, vyhýbá jakýmkoliv zaběhnutým stereotypům. Hodně originální, i když toho umění na mě bylo trochu moc. ()

Sticks

Dost rozporuplný film. Určitě ne klasický horor (zde kvality tolik nedosahuje) jako spíš thriller. Dlouho jsem váhal mezi 3 a 4, nekonec přece jen lepší, protože jsem nic podobného zatím neviděl. Škoda, že místo hlubšího příběhu sázi na až gýčový naturalismus a twisty. Zápletka byla dost plytká teda, ale není to natočené až tak blbě abych dal 3. EDIT 22.6. nakoniec predsa len musím znížiť na 3. Uvažoval som nad filmom deň dva a bohužiaľ je príbeh tak padnutý na hlavu, že ani thriller neobstojí. ()

O.D.

V podstatě dva filmy v jednom. Ten první, řekněme končící u jezera je za plný počet a pokud by vznikl jako samostatná krátká povídka, tak by byl pro mne osobně super. Druhá část je totálně na hlavu, ale musím přiznat, ač se trošku stydím, že jsem si ji vlastně taky užíval. Bohužel ke konci je to trošku překombinované. Celkový dojem 3 a 1/2, ale za odvahu zaokrouhluji nahoru. ()

Mamutol

Není to horor. Dvě teplý buchty se chtějí pomstít. Film má mnoho dlouhých a nudných hudebních i nehudebních vložek. ()