Během studené války dostala tajná vojenská organizace „Patriot" za úkol vytvořit skupinu superhrdinů, kteří budou chránit svou vlast před nadpřirozenou hrozbou. Vědci vybrali čtyři jedince z různých koutů Sovětského svazu a úpravami jejich DNA u nich rozvinuli superschopnosti. Časy se však změnily a hrdinové museli po dlouhá léta žít v utajení. Když se ale objeví nová hrozba, strašlivější a nebezpečnější než cokoliv, s čím se „Ochránci" kdy setkali, musí se vydat znovu do akce... (Bohemia MP)

MatoVMartin odpad!

Nič originálne alebo svojské, akurát miesto Hulka sa do Ruska rozhodne viac hodí medveď... snažil som sa, ale rozhodne nič, žiadny dôvod prečo by si mal toto niekto pozreť som nenašiel .... vlastne hej, docela som sa zasmial (neni kompliment) odpad ()

prybka odpad!

Má to typické ruské nectnosti: Je to ukradené, velké a blbé. Halucinogenní kombinace sovětské genetické, psychotronické a nukleární magie, vyfutrovaná AK-47 a výpočetní technikou JSEP. Díval jsem se na to, jen proto abych zkusil pochopit mýty současného Ruska. Základní zápletku vytváří tajný, protože mezinárodně zakázaný, výzkum v laboratoři fantastického SSSR se zázračnými výsledky a s důsledky, jež se vymykají kontrole. Centrum Moskvy je pro občany utajeným způsobem zcela zničeno a o ty co přežili, se Ruská federace postará. Dopadlo to dobře. ()

Hugo3333 odpad!

Nabízí se otázka: Kde udělali soudruzi z Ruska chybu? Nejspíš už v tom, že se do toho projektu vůbec pouštěli. Vykradená americká produkce, upravená pro ruského diváka, je pro zbytek světa těžko k pochopení. Zábava začala ve chvíli, kdy jsem si začal tipovat, ze kterého filmu je která scéna vykradená. Peníze na to soudruzi evidentně měli, ale výsledek je veliká katastrofa. Děj nemá cenu popisovat. Chtěl jsem dát rusákům šanci, ale naprostá ztráta času. Jestli to celé, ale mysleli jako parodii, jsem ochotný jim nějakou hvězdu v hodnocení dát. Takhle jasnej odpad. ()

user1982 odpad!

oh boy, takto to dopadne ked si rusi spravia svojich vlastnych avengers. bolo to horsie ako zle. ani efekty nestoja za to a tie gumene obleky su na smiech. to uz radsej nejaky bollywood. ()

padlar

Jak tohle ohodnotit. No snaha se cení, takže za jednu hvězdu. I s přihlédnutím k méďovi Béďovi s obřím rotačním kulometem.  Klaďasové by mohli být zajímaví, ale jejich schopnosti mi přišly děsně nevyužité. Plus dostali vždy na budku od hlavního záporáka, kterého by porovnáním schopností měli sfouknout jak svíčku. Když už jsem u druhé strany, tak postava záporáka je tragická ve všech ohledech. Jinak jsem měl občas pocit, že scény jsou ve filmu v jiném pořadí, než by měly být (časově to moc nevycházelo). Ten film nemá ani žádné velké finále. Klaďasové vítězí hodně velkým hokus pokusem, u kterého se nemohu zbavit dojmu, že byl do filmu neroubován poté, co se původní závěr filmu nelíbil. ()

Foghorn

Já vím, no. Je mi vlastně sympatická touha udělat si svůj vlastní Avengers film. Připomíná mi to ten meme "Can I copy your homework? Sure, just change it up a bit." Máme záporáka Ivana Vanka z Iron man 2 jako záporáka tady, máme off brand Sue Storm a Winter soldiera ale taky polomnicha co ovládá kamení (Toph Beifong?) a medvěda se samopalem. Herecké výkony jsou jak z porna a narativní schéma je bolestivě lineární. Ale nedá se svítit, je to prostě zábavný. Stopáž je akorát, CGI funguje asi tak, jak má a občas je tam i nějaký pěkný záběr. Humor jim moc nejde a místy není jasné, jestli to, co vidíte je vtip nebo nešikovnost, ale to se nedá nic dělat. Jestli máte náladu na mindless podívanou kde občas zvednete oči od telefonu a nebude věřit tomu, co vidíte (ať už v dobrém nebo špatném), tak je tohle film pro vás. A na závěr další meme. "Mom, can we get The Avengers? No, we have The Avengers at home. Avengers at home: Zaščitniki" ()

T.E.Elf odpad!

Vydržel jsem asi jen 10 minut. Musím konstatovat, že ... Rus krade hodinky, atomovky i náměty na film. Proč? Chápu, že atomovku prostě nebyli schopni vymyslet a sestrojit spolehlivý budík umí možná jen v rámci kosmického programu. Ale příběhy jim vždycky šly. V jejich klasické litaratuře jich je tolik ... a pár dobrých fimů by se také našlo. Ech - co , ať táhnou k čertu. ()

MrMartinTm

Neskutečná splácanina, která se sice snaží hrát na seriózní superhrdinský blockbuster, ale jediné, čeho tím dosahuje, tak jsou trapné, až komické momenty. Problémem je určitě občasná zkratkovitost, neuvěřitelně rychlé tempo, občas velmi trhané a levně působící efekty, komicky debilní záporák, nezajímavé postavy a celkově hrozně goofy a cheesy feeling, který se táhne celým filmem. U některých momentů jsem se řezal smíchy jak moc byly špatné, u jiných jsem prostě jenom umíral nudou :D Za zmínku taky stojí neuvěřitelně špatný sound design a taky fakt, že větší kopírka západních komiksových studií (jak DC, tak Marvel) asi neexistuje. Notak, jednou z postav je paní, která nestárne, nemá paměť a jediné, co si pamatuje je, že se probrala na Sibiři s prstenem s jejím jménem. Wolverine jak vyšitý. Pokud vás námět aspoň maličko zaujal a chcete ho vidět v mnohonásobně lepším kabátku, prostě se podívejte na Avengers :D Je to doslova to stejný, akorát je to dobrý film. 3/10 ()

milos.bradik odpad!

Toto byla prostě hrůza, trapní herci, trapný scénář a neuvěřitelně trapná animace. Toto by mohlo uspět pouze jako parodie, ale Russáci to mysleli vážně. ()