Reklama

Reklama

Tomáš a jeho přátelé - Sodorská legenda o ztraceném pokladu

  • Česko Tomáš a přátelé: Sodorská legenda o ztraceném pokladu (více)

Obsahy(1)

Tisíc kulí a granátů! Během jejich dosud nejodvážnějšího dobrodružství čeká parní lokomotivu Thomase a jeho přátele řada nových překvapení. Thomas najde starý pirátský koráb a hned se s obrovskou vervou pustí do hledání pokladu ukrytého na ostrově Sodor. Vzhledem k tomu, že Thomas a jeho přátelé pátráním po pokladu vyvolají nemalý poprask, jsou brzy nuceni čelit nečekaným potížím. Podaří se Thomasovi najít ztracený poklad včas, dřív než kořist odpluje do nenávratna s námořníkem Johnem? Sledujte partu parní lokomotivy Thomase i vy a připravte se na to, že jejich filmové dobrodružství v sobě skrývá řadu nebezpečí! (TV Minimax)

(více)

Recenze (3)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Tohle bylo moje první setkání, tedy alespoň to filmové, s postavou Thomase a musím říct, že to nebylo až tak zlé. Nic jsem nečekal a nic moc zásadního jsem nedostal, ale bylo to podáno celkem hezky, byly zde vyhrocené momenty, příběh, který může dětského diváka zaujmout. I tohle je celkem příjemné zjištění. ()

majo25 

všechny recenze uživatele

Tématika Pirátov z Karibiku dorazila už aj na Sodorský ostrov. A aj keď to hraničí s tradičným klíše, zápletka je dobre spracovaná, v niečo pre decká aj poučná, v podstate presne v duchu predchádzajúcich filmov. ()

Reklama

Galerie (21)

Reklama

Reklama