Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladomanželka Kay Dunstanová (Elizabeth Taylor) má pred sebou prvú vážnejšiu manželskú krízu – a okrem toho čaká svoje prvé dieťa! Jej láskavý, no značne svojrázny otec Stanley Banks (Spencer Tracy) sa však rozhodne necíti byť zrelým na rolu deduška... (oficiální text distributora)

Recenze (16)

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Taky by se to mohlo jmenovat rozumný chlap Spencer Tracy versus ťuťu ňuňu. Opravdu, s jedničkou to nesnese srovnání. Pár vtipných scén se najde a to je díky Tracymu, jinak je to spíš sladkobolný a trapný rodinný film. Snad to bylo jen tou češtinou... # [viděno: monitor, CZ] # příběh ** | hudba **** | humor * | akce – | napětí * | pustil bych si znovu ** ()

farmnf 

všechny recenze uživatele

Komedie, která mě neoslovila. S. Tracy je zdravý, přiměřeně starý, spokojený s penězi, manželkou a životem. Proto ho tak těžce zasáhne, že z něj dcera E. Taylor udělala dědu. Žvanění na věčných amerických večírcích mě připadlo o hovnu a nadšení dědků jak udělají vnoučeti pokojíček vyloženě trapné. Vlastně jedna z prvních exkurzí do debilní americké konzumní společnosti. ()

Reklama

genetique 

všechny recenze uživatele

To boli časy, keď sa divák príjemne zasmial aj na príjemných komédiách, ktoré svojou roztopašnosťou, rozkošnou cukríkovosťou môže nazvať akurát milé. Dnes by takýto nápad skončil niekde v odpadovom koši filmového priemyslu. Takže milé, ale je to len príjemné doplnenie si zbierky filmov. 60%. ()

tomtomtoma 

všechny recenze uživatele

Nekomplikovaná, lehká a vtipně zábavná komedie o vyrovnávání se se stavem prarodičovství. Rodinné problémy, neshody, radosti, nedorozumění, těhotenství, bláznění kolem příchodu nového života, nechápání tohoto stavu a nakonec radostné uvolnění a přijmutí všech příchozích změn. Stanley Banks (dobrý Spencer Tracy) je konfrontován se skutečností, že se stane dědečkem. Jeho odmítání přijmutí tohoto trochu ponižujícího stavu, který ho odsouvá mezi nechtěné starce, mu jako jedinému uchovává chladnou hlavu a neposkakuje všude při pouhé myšlence na nově příchozí dítě. Jeho smíření s touto skutečností přináší až bezprostřednost a bezbrannost jeho narozeného vnuka (Donald Clark), odhazuje svůj odstup a tuto skutečnost si začne i náležitě užívat. Z dalších rolí: Stanleyeho manželka Ellie (elegantní Joan Bennett), která se prostřednictvím svého vnuka chce seberealizovat, jejich dcera Kay Dunstan (Elizabeth Taylor), procházející všemožnými pochybnostmi, tlakem a očekáváním ze svého prvního dítěte a poměrně novým stavem manželství, Kayin manžel Buckley (Don Taylor), který chce být především dobrým manželem, a Buckleyovo rodiče Doris (Billie Burke) a Herbert (Moroni Olsen) Dunstanovi, kteří jsou z těhotenství u vytržení a energicky se ujímají veškerého zařizování kolem toho. Nenáročné, lehké a zábavné. Svou jemností a vtipem rozhodně pobaví a zabaví. ()

Pavlínka9 

všechny recenze uživatele

Hej, tohle mě tak skvěle pobavilo :D :D Skvělý Tracy, absurdní, ale zároveň tak trefná životní situace a přišlo mi, že takové zpodobnění situace příchodu prarodičství jsem ještě neviděla :) Bavilo mě to od začátku do konce, párkrát jsem kroutila hlavou, jakože cože :D Z jeho manželky bych kvetla a plno těch situací mi přišlo tak absurdních :D Ale od začátku do konce jsem se bavila :) ()

Galerie (33)

Reklama

Reklama