Otis a Jean urovnávají svoje problémy, ale terapie mluvením asi nezabírá. Ostražitá Maeve jde k závěrečným zkouškám. Sexy Shakespeare nikdy nevyjde z módy. (Netflix)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Romeo a Julie v Lilyině režii- ten muzikál byl dokonalý, a to nemám rád muzikály. Ta hvězdička je za něj. Jinak to pro mě byla úplná katastrofa. Tvůrci se rozhodli použít kdejaké klišé, ti špatní si pohlédli do svědomí a háčkem pro třetí sezónu byl jasně závěr se zásahem záludného kripla. A já se ptám: "Proč vždycky my?" Jasně, my mrzáci jsme záludní, o tom žádná, ale využívat to takhle prvoplánově... ()

LachtanShows

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pojem cliffhanger se dá dneska považovat už hlavně za marketingový tah, ale u tak silných podívaných, jako je Sex Education, to tvůrcům naprosto schvaluju a třetí sezóna tu nesmí být dýl, než už zase v lednu. Samozřejmě bych ji bral dřív, ale nic se nesmí uspěchat. Je toho tolik co dovyprávět, že zrovna u této show je 8 dílů na jeden celý rok nesmírně málo. ()

KukulienkaHO

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Od poslednej epizódy som čakal hlavne uzatvorenie vzťahu medzi Otisom a Maeve. Toho som sa nedočkal. Je to škoda, pretože to si uzavretie vyslovene pýtalo. Ostatné vedľajšie dejové linky sa uzavreli a iné zas zostali otvorené na pokračovanie. Nuž... tvorcovia si zrejme potrebujú niečo ponechať do budúcna. ()

chrispe

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opět má mě rád, nemá mě rád. Ano, i o tom je život, ale v seriálu se dost rychle přejí. Navíc už jen chybí, aby na scénu přišel jednorožec, co prdí duhu. Chápu, že se muselo pár věcí nechat otevřených a "dramatických", ale myslím, že všichni tušíme, jak se vyřeší. To je na jednu stranu fajn (můžeme v klidu relaxovat 😂), na druhou je škoda, že zůstáváme nepřekvapeni a to nudí. ()