Reklama

Reklama

M*A*S*H - Série 4 (1975) (série)


Interview (S04E25)

(epizoda)
  • USA The Interview

Obsahy(1)

Televizní zpravodaj z USA pořádá interview se členy M*A*S*H (černobíle). (TV Nova)

Recenze (6)

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mám rád tyhle vážné díly které v pravidelném intervalu připomínají to peklo v kterém lidé jsou... Česká hořčice...🌞______Ptám se jestli se tu něco něco speciálního získá co se týče medicíny nebo technického rozvoje. Jsou ty některé věci které se prakticky vyzkouší a doma by to možná nešlo a nebo ne stejnou rychlostí. Když to ale člověk porovná s těmi příšernými náklady zničením a ztrátou životů já myslím že se to porovnat vůbec nedá. Vidíte aspoň něco dobrého tady v tom? Ne naprosto nic ... ______ Viděl jsem spousty lidí, pro které zabíjení je běžná věc, nevím jak takové lidi vyrábíme, ale vypadá to že nám nikdy nedojdou.......Musíte mít svou vlastní anestezii, jinak krvácíte s každým kdo krvácí---- ()

tranquill 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Co dělám, když se nudím? Většinou...většinou dělám totéž, jako když se nenudím, jenom pomaleji..." "Co se týče našeho života doma, tak tady pijeme hodně, ale co se týče našeho pobytu tady, nepijeme dost!" ()

Zajímavosti (7)

  • Na závěr rozhovoru s válečným zpravodajem Hawkeye (Alan Alda) žertuje, že nechápe, proč mu Bess nepíše. Ale jen znalý americký divák tuší o kom je řeč, protože příjmení nezazní. Jedná se o Bess Myerson, která byla modelkou a televizní herečkou, proslavila se v roce 1945 jako první židovská Miss America. (sator)
  • Harry Morgan, který hraje plukovníka Pottera, během rozhovoru odkazuje na filmovou hvězdu Francis X. Bushman. O roky později se Harry Morgan oženil s Bushmanovou vnučkou. (sator)
  • Členům obsazení byl rozdán dotazník a oni napsali vlastní odpovědi na otázky. Některé z odpovědí herců byly však improvizované, protože některé otázky redaktora (Clete Roberts) nebyly napsány a herci je tak nečekali. (sator)

Reklama

Reklama