Interview (S04E25) (epizoda)

Larry Gelbart

Předloha:

Richard Hooker (kniha)

Larry Gelbart

Musíte mít svou mentální anestezii. Jinak krvácíte s každým, kdo krvácí.(1.11.2018)

Mám rád tyhle vážné díly které v pravidelném intervalu připomínají to peklo v kterém lidé jsou... Česká hořčice...🌞______Ptám se jestli se tu něco něco speciálního získá co se týče medicíny nebo technického rozvoje. Jsou ty některé věci které se prakticky vyzkouší a doma by to možná nešlo a nebo ne stejnou rychlostí. Když to ale člověk porovná s těmi příšernými náklady zničením a ztrátou životů já myslím že se to porovnat vůbec nedá. Vidíte aspoň něco dobrého tady v tom? Ne naprosto nic ... ______ Jsem svůj vlastní hrdina, jsem ale zbabělý, si to přiznat... Původní vysílání vysílání tohoto dílu bylo černobílé z důvodů vetší autenticity příběhu. Epizoda však byla původně filmována v barvě a později byla vyrobena černobíle v postprodukci. Barevná verze byla poprvé vydána v r. 2017 jako součást nově  remasterované verze pro širokoúhlý obraz s vysokým rozlišením. (14.10.2017)

• - Původní vysílání této epizody bylo černobílé z důvodů vetší autenticity příběhu. Epizoda však byla původně filmována v barvě a později byla vyrobena černobíle v postprodukci. Barevná verze byla poprvé vydána v roce 2017 jako součást nově remasterované verze pro širokoúhlý obraz s vysokým rozlišením. (sator)

• - Na závěr rozhovoru s válečným zpravodajem Hawkeye (Alan Alda) žertuje, že nechápe, proč mu Bess nepíše. Ale jen znalý americký divák tuší o kom je řeč, protože příjmení nezazní. Jedná se o Bess Myerson, která byla modelkou a televizní herečkou, proslavila se v roce 1945 jako první židovská Miss America. (sator)

• - Clete Roberts, který zde hraje válečného novináře, ve skutečnosti opravdu sloužil jako válečný korespondent ve druhé světové válce a Koreji. (sator)