Reklama

Reklama

Akta X - Série 3 (1995) (série)


D.P.O. (S03E03)

(epizoda)

Obsahy(1)

Agenti Mulder a Scullyová vyšetřují smrt několika mladých lidí, kteří byli zřejmě zasaženi bleskem v Oklahomě. (Epistemolog)

Recenze (6)

Colonist 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Klasická epizoda seriálu, která pojednává o sociopatickém mladíkovi, jenž dokáže telepaticky ovládat blesky a elektronická zařízení. Giovanni Ribisi a Jack Black byli v době premiéry ještě neznámými cucáky, ale předvedli tu kvalitní herecké výkony a jejich přítomnost je milým oživením. Se světelnými efekty si trikaři vyhráli. Za mě pěkné 4 hvězdičky. ()

Reklama

Tommassi3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Zatím nevím, o co tady jde, ale tohle je první blesk, co za sebou zanechal otisk boty !!" ;) A svůj hvězdný otisk v xfileovské sérii zanechal i tradičně geniální Giovanni Ribisi se svým dalším pošahancem a Jackie Black, v Mannersově famózní nekonspirační epizodce, která platí za vrchol celé série.. ()

Nikolas__ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Solidní pečeť - 80 - 89%_ Absolutně výtečný díl, který má vážně dobrou hudbu, je skvěle natočený, zábavný, a napínavý. Konec šel možná vyřešit trošičku zajímavějších způsobem, každopádně to vyvažuje charismatický hlavní záporák, a výborná role Jacka Blacka. ()

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Misfits sú samozrejme lepší, ale ani toto nie je zlé. Keďže sa upustilo od napätia, väčšie sústredenie na postavy by nebolo do veci. Giovanni Ribisi s deviáciou a Jack Black s agilnosťou pútajú na seba väčšinu pozornosti, no presadia sa aj soundtracky. Kim Manners to už dal v The X Files aj lepšie, no možno to bolo atraktívnejšími témami, v ktorých viac zhmotnil aktuálnu atmosféru prípadu spôsobom, aby pretekala všade okolo. Tu nemal toľko postáv, ktoré by boli nositeľmi takejto atmosféry, len Ribisiho a Blacka, to sami nepotiahli tak dobre, ako početnejšie postavy v Die Hand Die Verletzt alebo Humbug. ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama