Válka Coprophagů (S03E12) (epizoda)

 • USA

  War of the Coprophages

Drama / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

USA / Kanada, 1996, 45 min

Režie:

Kim Manners

Scénář:

Darin Morgan

Kamera:

John S. Bartley

Hudba:

Mark Snow

Střih:

Jim Gross

Kostýmy:

Jenni Gullett
(další profese)
 • Homer1912
  *****

  Tak tohle je ten nejlepší a nejstrašidelnější díl z celého seriálu (možná je trochu brzo to rozhodovat už na začátku 3. série, ale stejně si myslím, že tohle jenom tak nepřekonají). Navíc je zajímavé, že tak bizarní události jsou zobrazeny realisticky, zatímco v jiných dílech je popsané vládní spiknutí, které mi připadá dost pravděpodobné, tak podivně, že tomu ani já (při tomhle dílu se mi chvíli zdálo, že po mně něco leze, sice ne přímo šváb, ale stejně...) nevěřím.(2.1.2017)

 • derryl
  ****

  Je to taková oddychová epizoda. Směs vtipu a akce. Bambi a Scullyové. Vědy a emocí. Švábů a U.F.O., tak to mám rád. Darin Morgan opět válí.(29.6.2019)

 • Angelitos
  *****

  Tomuto dílu nic nechybí. Člověk se bojí, protože kolik lidí má rádo hmyz, ale taky se hodně zasměje. Jsou tady, podle mě, jedny z nejlepších hlášek. -Scully: Mulder... are you sure it wasn't a girly scream?- :)(9.2.2017)

 • Loki_Six
  *****

  "The development of our cerebral cortex has been the greatest achievement of the evolutionary processes. Big deal. While allowing us the thrills of intellect or the pangs of self-consciousness, it is all too often overruled by our inner, instinctive brain - the one that tells us to react, not reflect, to run, rather than ruminate. Maybe we have gone as far as we can go and the next advance, whatever that may be - will be made by beings we create ourselves, using our own technology. Life forms we can design and program not to be ultimately governed and constricted by the rules of survival. Or perhaps that step forward had already been achieved on another planet by organisms that had a billion years head start on us. If these beings ever visited us, would we recognize what we were seeing? And upon catching sight of us, would they react in anything but horror at seeing such mindless, primitive, hideous creatures?"(8.3.2018)

 • Tommassi3
  ***

  "Scullyová ?? Co máš na sobě ??" ;) Obrovská škoda promrhaného potenciálu takhle fantasticky sebereflexivní i zároveň hrůzu nahánějící epizodky..(28.3.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace