Nepomstění (S04E16) (epizoda)

Michael Lange

Joel Ransom

Mark Snow

Jim Gross

Mulder so Scullyovou pod vedením zástupcu riaditeľa Skinnera majú za úlohu zistiť, kto vraždí vysokých vojenských hodnostárov, ktorý spolu slúžili počas vojny vo Vietname.(15.2.2018)

Tuhle epizodu jsem viděl hojně kritizovanou, takže snad nebudu za exota, když řeknu, že se mi skutečně líbila. Zápletka zajímavá (i když trochu opakovaná z epizody Procházka), docela dost prostoru pro Skinnera potěšilo, záporák mi přišel vcelku působivý a potěšil mě krátký návrat mé oblíbené Marity.(11.7.2017)

"Isn't it true that American soldiers have reported the unexplained appearance and disappearance of V.C. guerrillas? I've read the dispatches myself. I mean, maybe Teager learned something from his captors in 25 years of isolation."(1.4.2018)

"Oni nejen popírají jeho život, ale i jeho smrt !! A při vší úctě, pane, příště to můžete být třeba vy.."(20.11.2017)