Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Mulder a Scullyová jsou povoláni k případu, kdy se dvě dívky v poblouznění málem navzájem zabijí poté, co viděly monstrum. Spojuje je osoba mladíka, který telepaticky komunikuje se Scullyovou, možná jde o vzkazy od syna, kterého dali před 15 lety k adopci. Jak brzy zjistí, nejsou jedinými, kdo usiluje o jeho nalezení... (TV Prima)

(více)

Recenze (19)

Macinkacz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tohle byl hodne povedený díl, uz jsem se bala, ze se to dale ponese v duchu - rozpitvani dalsich ruznych dějů. Scully v tomhle dile je presne ta Scully, kterou vsichni zname. Duchovny porad trochu zaostava, jak postavou Muldera, tak i hereckym vykonem, ale verim v lepsi zítřky. William... 95% - radeji si necham rezervu na další dil, dyby bylo neco jeste lepšího 👌 ()

Veldas 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Díl by to byl dobrý, kdyby tam nenacpali ty puberťácký scény s rádoby moderními slovíčky a podobný hovadiny.. Vážně někomu přijde normální, aby měl kluk dvě přítelkyně a ještě byl v tom díle za frajera? Vážně?! Navíc to bylo všechno tak okatý.. Ještě zbývalo, aby tam některá z nich v slzách pronesla "Jsem těhotná.", fakt.. Na tohle jsem opravdu alerigckej. Normálně bych dal 4 hvězdy, takhle musím dát jen 2. 40% ()

Reklama

Autogram 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizóda výborne ťaží z novych faktov série a pritom sa klasicky pohráva s jednoduchou mysterióznou zápletkou. Sú to klasické Akty X so znepokojivými momentami a mrazivým záverom. U mňa vysoká spokojnosť. –––– Sny sú dnešné odpovede na zajtrajšie otázky. –––– Bez vlastného názoru naletíte na všetko. ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Velmi milé, velmi dobré. Na první pohled naprosto klasická Akta X, která ale nakonec přinesou velmi kvalitní posun ve Williamovské mytologii. Ačkoliv je to v rámci této série epizoda o něco slabší, než předchozí dvě, patří k tomu vůbec nejlepšímu, co nová Akta X nabídla. Prvni polovina má fajn atmosféru, ta druhá nabízí výbornou mytologickou zápletku a parádní cliffhanger na konci, navrch fenomenální herectví Gillian Anderson jako utrápené matky (proslov v pitevně je jeden z jejích nejsilnějších a nejlepších výstupů) a Duchovnyho jako typického Muldera. James Wong opět nezklamal a potvrdil své vysoké kvality. 85%. ()

classic 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pravdepodobne, ak nie naisto sa opätovne vrátim k pôvodným Akty X, a to ešte pred oficiálnym skončením jedenástej série, ktorá je akurát v polovici. Pomerne zaujímavo rozohraná partia ohľadom chalaniska Williama, ktorý je synom agentky Dany Scully. Ten si v samom úvode vystrelí ( hm... naozaj šikovný kanadský žartík ) zo svojich dvoch frajeriek v jednom momente, a pritom ONY sa navzájom nepoznajú. Názov piatej epizódy je Ghúl, čo je odkazom na mýtickú bytosť, ktorá sa ešte objaví niekoľkokrát. Babenky budú vynikajúco vystrašené, až sa takmer pokakajú. Ak viete, kto je Edgar Cayce, tak máte vymaľované ? Pretože vzťahujúce sa udalosti odkazujú na tohto výnimočného fenoména 20. storočia. Naozaj, netuším, po kom je synátor, ale čo tuším na 100 % je to, že „vstane z mŕtvych” , ale ešte predtým mu zavraždia pestúnskych rodičov, a aby toho nebolo zrovna málo, tak špeciálni likvidátori pôjdu po ňom s jediným cieľom - zavraždiť ho ! O napätie je mimoriadne starostlivo postarané, aj s neopakovateľným pocitom fantastickej nostalgie ! ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama