Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Ross, Joey, Rachel, Phoebe, Monica i Chandler se vracejí ve svých vzpomínkách o tři roky zpět... Na místě Central Perku stojí bar, který má být uzavřen. Chandler hledá spolubydlícího a díky panu Heckelsovi se jím stává Joey. Phoebe se stěhuje z Moničina bytu ke své babičce. Ross je šťastný, že Carol má kamarádku Susan. Netuší však, že ho s ní Carol vlastně podvádí. Rachel v baru přemýšlí o svatbě s Barrym a setkává se s Monikou, která si myslela, že Rachel už v životě neuvidí. (TV Nova)

(více)

Recenze (6)

vydumnica 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jednoznačne NAJLEPŠIA epizóda tretej série!!! Šikovne napísané :-) a celé o tom, čo bolo PREDTÝM, vlastne taký prequel k celému seriálu a aj keď isté nezrovnalosti by sa našli, k dokonalosti to nemá ďaleko. ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Mostly fashion. There may be models here sometimes. I hope that's cool. During the summer I spend most weekends at my sister's beach house, which you're welcome to use. Although I should tell you, she's a porn star." ()

Galerie (3)

Zajímavosti (27)

  • Ve scéně se značkou je v zadním okně vidět, jak auto projíždí zatáčkou, ale Rachel (Jennifer Aniston) netočí volantem. (griph)
  • Rachel (Jennifer Aniston) přijde s kamarádkami řešit svatbu do baru, kde je Monika (Courteney Cox) s Chandlerem (Matthew Perry). Chandler se snaží s Rachel flirtovat a pak ho Monika představuje jako svého kamaráda. V jiných dílech jsou ale flashbacky do dob jejich studia na střední škole, kde se Chandler s Rachel již znali. (Thommy91)

Reklama

Reklama