Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rachel se těší, že bude moci zaučit novou servírku, která do kavárny nastupuje. Gunther má stále nějaké připomínky a možná i díky tomu si Rachel náhle uvědomí, že by s prací servírky měla skončit. Dá v kavárně výpověď a začíná si hledat jinou práci. Ross nešťastnou náhodou zlomí nohu malé holčičce, která prodávala vánoční cukroví a chtěla si tak vydělat na výlet do vesmírného střediska. Joey prodává vánoční stromky. Phoebe se mu snaží pomáhat, ale nemůže se vyrovnat s tím, že stromečky, které nikdo nekoupí, skončí v drtičce. Monica a Joey jí však připraví překvapení. (TV Nova)

(více)

Recenze (2)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Yeah, I know. A week ago, I was at the planetarium, and as they were leaving I sold like 50 boxes. That's when I realized what sells a lot of these munchies. After that, I started hitting NYU dorms around midnight. They call me "Cookie Duuuude"." ()

Zajímavosti (3)

  • Když příjde Phoebe (Lisa Kudrow) s partou k Monice (Courteney Cox) do bytu, kde na ní čekají stromky, tak za sebou nezavřou dveře. Později ale budou zavřené. Když potom Rachel (Jennifer Aniston) telefonuje, jsou zase otevřené. (Duoscop)
  • Když na začátku epizody vycházejí Ross (David Schwimmer) a Chandler (Matthew Perry) po schodišti, tak mají po pravé ruce stěnu. V předešlém záběru, když u schodiště stáli, tam ale nebyla. (Duoscop)

Reklama

Reklama