Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rachel se těší, že bude moci zaučit novou servírku, která do kavárny nastupuje. Gunther má stále nějaké připomínky a možná i díky tomu si Rachel náhle uvědomí, že by s prací servírky měla skončit. Dá v kavárně výpověď a začíná si hledat jinou práci. Ross nešťastnou náhodou zlomí nohu malé holčičce, která prodávala vánoční cukroví a chtěla si tak vydělat na výlet do vesmírného střediska. Joey prodává vánoční stromky. Phoebe se mu snaží pomáhat, ale nemůže se vyrovnat s tím, že stromečky, které nikdo nekoupí, skončí v drtičce. Monica a Joey jí však připraví překvapení. (TV Nova)

(více)

Recenze (3)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Yeah, I know. A week ago, I was at the planetarium, and as they were leaving I sold like 50 boxes. That's when I realized what sells a lot of these munchies. After that, I started hitting NYU dorms around midnight. They call me "Cookie Duuuude"." ()

Reklama

Zajímavosti (11)

  • Když Ross (David Schwimmer) navštíví Sarah (Mae Whitman) a dozví se o jejím neštěstí, David Schwimmer v rámci své smutné reakce dvakrát poruší čtvrtou stěnu. (griph)
  • USS Nimitz byla letadlová loď s jaderným pohonem, která vstoupila do služby v roce 1975 a byla jednou z největších lodí na světě. Byla pojmenována po zesnulém admirálu Chesteru Nimitzovi, který byl velitelem Tichomořské flotily USA za 2. světové války. (griph)

Reklama

Reklama