Přátelé - Série 6 (1999) (série)

Prsten (S06E23)

(epizoda)
  • USA The One with the Ring

Chandler jde s Phoebe do zlatnictví, aby koupil zásnubní prsten pro Moniku. Bohužel nemá dostatek peněz na vybraný šperk. Proto ponechá přítelkyni v krámě, aby mu prsten "pohlídala". Ta však promešká jediný důležitý okamžik, když si neznámý muž koupí to, o co měl zájem Chandler. Rachel vadí, že její milenec Paul se před ní uzavírá a odmítá jí prozradit důvody. Jejich vztah se proto ocitá v krizovém bodě. Ross a Joey mají podivný pocit, že se Chandler na ně naštval, divné je, že neznají jeho důvody. (TV Nova)

Dusty56

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Phoebe v klenotnictví absolutně válí. Naštvaní Ross a Joey jedou na jejich poměry takový průměr (to je ale furt vysoký nadstandard). Bohužel je to jediný díl ve kterým mi úplně nesedl Bruce Willis, postava se mu změnila v ubrečeného kluka a tady souhlasím s Rachel, že předtím to bylo lepší. Ale jinak hlavně díky Phoebe a i Chandlerovi znovu skvělý díl. ()

• Keď sú Ross (David Schwimmer) a Joey (Matt LeBlanc) v Central Perku, vytiahne Joey kartu Master Card a povie, že má Chandlerovu (Matthew Perry) kreditnú kartu. V neskoršej scéne, v Joeyinom byte, Chandler vytiahne kreditnú kartu z Joeyho zadného vrecka. Tentokrát je to American Express. (Pat.Ko)
  • Monica (Courteney Cox) v tejto epizóde je pomerne málo v popredí. V jednej scéne sa objaví iba na 50 sekúnd. (Pat.Ko)
  • Keď Chandler a Phoebe spolu v klenotníctve vyberajú snubný prsteň pre Monicu, Phoebe sa pýta predavača, či má niečo za 10 dolárov. Ide o inšpiráciu filmom Raňajky u Tiffanyho (1961), kde hlavné postavy skutočne nakúpili za túto sumu, ako inak, u Tiffanyho. (MontyBrogan)