Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Ross se nedokáže vyrovnat s milostným vztahem Joeyho a Rachel. Aby je přesvědčil, že je naprosto v pohodě, pozve oba na večeři do svého bytu, kde je i Rossova dívka Charlie. Ross se však nečekaně opije a všichni se cítí trapně kvůli jeho chování. Monica s Chandlerem navštíví Phoebiny kamarády Billa a Colleen, aby se od nich dozvěděli všechno, co je potřebné při adopci dítěte. Za Phoebe přichází její bratr Frank s trojčaty. Svěřuje se jí s tím, že starat se o děti je příšerně náročné. Dokonce požádá Phoebe, aby si jedno z nich vzala. (TV Nova)

(více)

Recenze (6)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Monica: God, this adoption stuff is so overwhelming. There's inter-country adoption, dependency adoption... There are so many ways to go, and this is like the biggest decision of our lives. Chandler: There's a hair in my coffee. ()

ArthasKarfa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Normálně díly přátel nekomentuju, ale jak jsem viděl Frenka, tak se mi opravdu nálada nezlepšila, celá anabáze s ním byla skoro to nejhorší co v Přátelích je.  A Chandler už není kolik dílů vtipný, ale ultra trapný. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (8)

  • Daryl Sabara, ktorý hrá Owena, sa neskôr oženil so speváčkou Meghan Trainor, ktorá k 25. výročiu naspievala novú verziu úvodnej piesne seriálu „I'll Be There For You“. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama