Reklama

Reklama

Epizody(10)

Obsahy(1)

Do zapadlého pražského divadla Blancharde nastupuje nový ředitel Petr Kaluža (Hynek Čermák). Hned po nástupu zjišťuje tristní stav divadla i ansáblu a hodlá tomu udělat přítrž a všechny postavit do latě! Očekává aktivní účast ode všech – k nelibosti všech. (Kino iDNES)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

manonfire 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak je to samozřejmě chujovinka, ale to byla i Zkáza Dejvického divadla či Dabing street. Faktor hereckého ansáblu DD to i v tomto případě v poklidu vynahradí. Není to sice žádná komediální událost desetiletí, ovšem pár scének na mě zafungovalo přesně tak, jak mělo. Sice šlo o gagy, které neměly s ústředním "nedějem" moc společného, vlastně nebyly ani nikterak překvapivé či vypointované, ale měly své roztomilé kouzlo díky hravosti hlavních aktérů. Nejlepší byla telefonická scéna Hynka Čermáka s nahluchlým recepčním deníku Stalo se a Jaroslav Plesl, vyprávějící lichváři obsah jeho plánovaného artového filmového filmu od Filmové společnosti s.r.o. Kromě téhle dvojky zahrál pochopitelně výborně též Kamil Halbich svého neurotického slabocha, Tomáš Havlínek teplého maskéra a Anna Stropnická klasickou obrýlenou myšku. Rímský je na podobné role rovněž jako dělaný, jeho hlas je pastva pro uši. Jana Pidrmanová pak zase pastvou pro oči a všechny další tělesné senzory chlapa. 60% ()

SkeeveTulp 

všechny recenze uživatele

Mělo to zajímavě našlápnuto, ale velmi rychle to upadlo do průměru, a jednotlivé epizody kolísaly mezi zajímavostí a trapností. Tandem Čermák & Halbich se sice snažil, ale se slabým scénářem nic nenadělali ani oni. Navíc závěr série vlastně není závěrem, a obsahuje tak trapnou a nereálnou vějičku na pokračování, že to tím úplně zabili. ()

Reklama

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Jo, poté co si umělci zademonstrovali proti Babišovi, nasedli do autíček a jeli do Mafry dělat kšeft za prachy od Babiše. Kromě této, pro ČR již dlouhá desetiletí tradiční komedii přichází na řadu jiná komedie Za oponou a já uznávám, že mě bavila, jak různejma narážkama na zakulisí divadla, vztahů, atd, tak na poměrně kvalitně napsaným scénářem jednotlivých dílů, které utvořili zajímavý celek. Hynek je hodně dobrý, byť drsných postav v jeho podání se začínám trošku přejídat, herecky mě nejvíc bavil Kamil Halbich, určitě příjemné překvapení. ()

JohnyRicPic 

všechny recenze uživatele

Nejsilnějším článkem tohoto seriálu je bez pochyby Hynek Čermák a jeho vtipné a trefné hlášky. Jinak tento počin tu a tam trpí slabšími dialogy, několika naprosto zbytečnými postavami a nesmyslnými rádoby humornými scénkami. I přes všechny zmíněné výtky jsem se k němu poměrně rád vracel a jsem zvědavý, zda se uskuteční naznačená druhá řada. Hodnocení zvednu o jednu hvězdu jen kvůli poměrně neokoukanému prostředí ze zákulisí divadla. 4* ()

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zkaza Dejvického divadla po druhýkrát sa nekoná, na to by scenár musel obsahovať okrem nekonečného priestoru pre hlavnú postavu aj väčšiu empatiu pre ostatné charaktery, ktoré skoro vôbec nevynikajú a len sa točia okolo udalostí vytvorených hlavným hrdinom. Humor viac nevychádza ako vychádza, väčšinou je prvoplánový, žiadna absurdita a originalita, len nejaké to omieľané klišé. Hynek Čermák v hlavnej úlohe si svoju rolu splnil na jednotku, dáva scénam potrebnú šťavu, no správanie jeho postavy sa po čase stane predvídateľné a tým pádom pre dej trochu nudné. Druhé husle hrajúci Kamil Halbich ponúka postavu s očakávaným vývojom a tak jeho herecká snaha u mňa nepadla veľmi na úrodnú pôdu. Jaroslav Plesl ako poznám zo Zkázy Dejvického divadla je tu málo, kvôli slabému scenáru. Ženské postavy ponúkajú zaujímavé charaktery, no sú rozobraté len veľmi skratkovito, takže veľmi nevyniknú. Krátky formát epizód často zabraňuje väčšej gradácii zápletok aj tým aj lepšej katarzii, ktorá je ku kvalitnému filmovému aj seriálovému zážitku viac než potrebná. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo v reálných lokacích Branického divadla, ale také v pražských barech a kavárnách. [Zdroj: iDnes.cz] (Duoscop)

Reklama

Reklama