Džin z lahve (S11E06) (epizoda)

 • Velká Británie

  Can of Worms

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie, 2016, 29 min

Režie:

Doug Naylor

Scénář:

Doug Naylor

Kamera:

Ed Moore

Zvuk:

Keith Nixon

Kostýmy:

Howard Burden
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (9)

 • Tommassi3
  ***

  "Signál je slabší než záložní tým San Marina.." ;)(22.12.2018)

 • korbitch22
  ***

  Tak máme za sebou 11. sérii a nemůžu se zbavit neskutečného pocitu totální zbytečnosti.Druhý a třetí díl je skvělý, kdy jsem hlavně v tom třetím poznával starého dobrého trpaslíka, vše kolem je křeč, vesměs nuda a žádný opravdu dobrý vtip.V posledním díle je jedna skvělá hláška a celé to zachraňuje pouze vtipný Koucourův porod.Jestli má být konečně ve dvanácté sérii zakončení seriálu a Kochanská s Hollym, snad má Trpaslík ještě naději, ale jinak už se není o čem bavit.Nyalor na seriál už nemá a já nechápu, proč místo dvou sérií nenatočil dvouhodinový TV film na rozloučenou, nadupanej akcí, humorem a odkazy na předešlé díly a hlavně s Normanem Lovettem a Chloë Annett.55% za díl a 50% za 11. sérii.(4.12.2016)

 • Cheeter
  *****

  Návrat polymorfa na konci této série byl super a podtrhl tak celou série, kterou jsou jsi užil, ačkoliv vím, že ne každý měl to štěstí. Aspoň je vidět, na příkladu polymorfa, že se ve vesmíru nepotkávají pouze s unikátními jedinci, ale že někteří tvorové se v něm regulérně vyskytují.(22.10.2017)

 • filmmovier
  *****

  Naprosto vynikající epizoda na závěr – a po dlouhé době konečně s polymorfem. Po minulé epizodě mě tady naštěstí nic nezklamalo – skvělý děj, parádní hlášky (Rimmerův mozek, průzkum lodi – jak nečekané, v této sérii), všechno to tam bylo, včetně skvělého akčního finále - jako ve starém dobrém Trpaslíkovi. Je to sice slabší než epizody 2-4, ale tahle epizoda mi dala všechno, co jsem od téhle série chtěl, jenom jsem nevěděl, že to chci. Skutečně parádní podívaná, která žádného fanouška nemůže zklamat, protože je v ní opravdu všechno. Těším se na 12. sérii a očekávám minimálně stejnou kvalitu, jako od jedenáctky, se kterou jsem nakonec (a naštěstí) přes všechny chyby velmi spokojen – epizody od nejlepší:2,3,4,6,1,5. 100% epizoda / 90% série.(6.12.2016)

 • SpaceOdyseus
  ****

  Slusna epizoda, kde se dej pousti do klasickych trpaslikovskych koutu, ale proste to neni tak treskute zabavne a kousave jako nejlepsi serie blahe pameti.(5.9.2017)

 • hero_bk
  *****

  Polymorf už tu sice byl hodněkrát, ale pořád baví!(10.12.2018)

 • MoniKoloma
  *****

  Super díl(12.3.2019)

 • Knightey
  *****

  Tak posledni epizoda z 11. serie a byla vic nez povedena. Nebyla sice nejlepsi epozodou ale pro me OK. Alespon opet na chvili jsem si zavzpominal na stareho dobreho trpaslika ;)(4.8.2017)

 • Takaru
  *****

  Čiro - Čirý koncentrát všeho, co jsem na "Trpaslíkovi" miloval, v posledním díle této série. Kocoure, ten sen si koukej pořádně užít. Za pět a jdu utřít slzu nostalgie za staré dobré časy.(7.12.2018)