Bohové se zase zbláznili

• Hongkong Xiang Gang ye feng kuang (více)

Náčelník křováckého kmene Xi, který se kdysi vydal vrátit bohům láhev od Coca-Coly a potom se vypořádal s bandou pašeráků slonoviny, když hledal své ztracené děti, má nové poslání. Od mladé Čínanky Sharon, která v buši natáčela reklamu na hamburgery firmy Malibu totiž dostal další láhev i s malým suvenýrem, žlutým péřovým ptáčkem, uvnitř. Protože se vesnici nikdo ptáčka nedokáže "osvobodit" vydá se Xi opět na cestu a shodou nehod a náhod se nečekaně ocitne v Hongkongu. Tady se setká nejen se Sharon a jejím popleteným asistentem Johnem, ale také s dvojicí pašeráků, kterým omylem sebere váček s pašovanými diamanty. A tak se Xi ocitl uprostřed moderního velkoměsta, které se mu příliš nezamlouvá, mezi lidmi, jejichž podivné chování není schopen pochopit, pronásledován padoušskými pašeráky a vymoženostmi moderní civilizace a ještě ke všemu je tu jeho úkol osvobodit ptáčka z láhve. Není však sám kdo má starosti. Sharon zjistí, že její nevěrný manžel zmizel za hranicemi nejen s milenkou, ale také se všemi penězi. I na to, jak se ovšem vzápětí ukáže, má Xi jednoduchý recept. (oficiální text distributora)

willis odpad!

Jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl. Nejvíc jsem se zasmál při dabingu křováka Xia. Daboval ho snad orangutan ze ZOO, protože řeč křováků (jak víme z minulých dílů je poměrně složitá směs zvuků a mlaskání). To že jsem se dodíval dokonce vypovídá něco o mém masochismu. ()

Daweflip odpad!

Vyvrhel mezi odpady, kterého se každý "odpad" se zbytky hrdosti musí štítit. Člověku se až dělá zle z toho, co udělají tvůrci pro pár dolarů. Pokud ho někdy uvidíte v televizním programu, doporučuju na dotyčné místo plivnout, vyhodit pojistky v celém baráku a počkat, až se tahle stoka prožene vaší vypnutou televizí. ()

Kratoc odpad!

Hong Kong jak se patří :) Prostě se veme něco co jednou fungovalo, nic se nezmění, natočí se to znovu s tím, že to diváky bude moc a moc bavit. Možná v Hong Kongu to tak funguje ... Na CSFD určitě ne. Odpad! ()

Prolog odpad!

Nevím proč, ale tenhle film byl až neuvěřitelně oblíbenej ve školní družině na základce. Viděl sem tam tenhle film tak 5x a musím říct, že už tehdy sem si říkal, že je to strašná blbost! ()

krabatt76 odpad!

Naprosté zoufalství na n-tou.Tak jako si druhý díl dokázal tak na 95% udržet úroveň z první části,tak tahle třetí to je opravdový případ filmařského hnoje.Tedy aby bylo jasno.Hodnotím pouze prvních asi 15 minut,zbytek jsem jsa strachu z dožití na klinice MUDr.Chocholouška,nedokoukal........Nezáživné,nudné,trapné a nekvalitní asi tak jako spousta zboží z tamtoho konce světa... ()

brzozin odpad!

Příběh o tom, jak nenažraní a penězi posedlí filmaři chtěli vyždímat z nebohého N!xau i ten poslední dolar natočením této zhůveřilosti. Ještě, že křováci neznají peníze a nerozumí, k čemu jsou dobré. Jinak by se nebohý N!xau musel v hrobě obracet. ()

Hoomig

Chtít aby to v prostředí velkoměsta fungovalo stejně dobře jako v nádherných exteriérech pouště Kalahari je jako chtít po Realu Madrid aby hrál hokej stejně dobře jako fotbal! Jednu hvězdu dávám jen proto, že Xi Xao si prostě odpad nezaslouží! 25% ()

Snooper odpad!

Jelikož N!xau není profesionální herec, nemuže celý film i přes svou úctyhodnou fyzičku utáhnout sám. ()

Logout

Popravdě řečeno, vždycky jsem si myslel, že jde o třetí díl, točený časově v podobném horizontu jako první dva díly. A teď koukám, že to je dokonce čtvrtý díl (třetí jsem fakt minul, musím si doplnit) a je to točeno 13 let po prvním díle. Hodnocení mi přijde nespravedlivé, je to pravda trochu slabší, zvláště při porovnání s jedničkou, ale aby to bylo v nejhorších filmech všech dob? To jsem tedy už potkal i horší kousky... ()

MorraEddie odpad!

Asi Xi potřeboval nějaký korunky na vylepšení chatrče,jinak nevím proč to točil. Možná nemá pojem o slově kvalita. Tak jako tak,tenhle díl byl stvořen pro peníze,tak jako to bývá zvykem ()