Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

Alternativní historie (S01E17)

(epizoda)
  • USA Alternate Histories

Chcete vidět umírat Hitlera na sto a jeden neuvěřitelný způsob? Tak prosím. Vítejte v  Multiversity! (Netflix)

BroDan270

Prvotný nápad ma nadchol, čakal som ale asi skôr reálnejšie udalosti. Čo ak by sa utopil ako malé dieťa (naozaj sa skoro utopil) alebo čo ak by ho ten francúzsky vojak na fronte počas 1. svetovej zastrelil a neušetril. Vzišla z toho však naozaj kokotina, aj keď musím povedať, že v tom dobrom slova zmysle. Aj keď to na mňa až tak nezapôsobilo, no Gluugsnergluug ma dostal do kolien 🤣🤣 Aj sexuálny maratón s viedenskými prostitútkami vyzeral lákavo, hoc sa končil smrťou 🤣 ()

KukulienkaHO odpad!

Úbohé. Primitívne. Nevtipné. Zaujímavý námet tvorcovia poňali absolútne dementne. Malo sa jednať o alternatívne scenáre minulosti, ale toto pripomínalo alternatívne sny po určitých látkach. ()

Sashmen13

Hodně slabé, tohle by opravdu vymyslelo i malé dítě, ten začátek byl nadějnej ale pak, no čekal jsem timeline, kdy Hitler poděkuje děvčátku, že mu zachránilo život a díky tomu se Německo zmení na Izrael, no nic. ()

lajkus

Já se tady furt opakuju. Snad 50% všech dílů tohoto seriálu by fungolvalo skvěle jako zábavné youtube video. Bohužel tvůrci si asi mysleli, že podobné epizodky se mohou vyrovnat těm skvělým dílům (Sonnie's Edge, Beyond the Aquila Rift a Zima Blue). A nebo jen neměli prachy a tak narychlo ukuchtili něco není uplně pitomé a doufají že jím to odpustíme. Ach jo, další průměr... 3*... ()

CheeseFigure

Keď som ešte dávnejšie čítal popis jednotlivých dielov, tak som si pomyslel, že tento diel bude len ukážkou smrtí Adolfa Hitlera. Netušil som ale, že to tvorcovia až tak pritiahnú za vlasy. ()

bosonoh

Rozverná, vtipná, zábavná a trochu šílená jednohubka která vám spraví náladu. Na první pohled jednoduchá animace je neskutečně formálně propracovaná.  Svým absurdním humorem a nadsázkou mi připomněla Stopařova průvodce po galaxii. Pro velké množství politicko-histotrických odkazů v rychlém sledu na malé ploše nutno vidět vícekrát a být pozorný. Srdcovka, takže 100% ()