Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

Alternativní historie (S01E17)

(epizoda)
  • USA Alternate Histories

Chcete vidět umírat Hitlera na sto a jeden neuvěřitelný způsob? Tak prosím. Vítejte v  Multiversity! (Netflix)

Esgalnor

Zajímavá premisa s naprosto nevyužitým potenciálem a ve finále to je každou minutou debilnější. Jedna hvězda za snahu zesměšnit supervážné vyznavače alternativní historie, druhá za fajn nápad. Jinak ne moc vtipné a dost slabé. ()

Renfield

Jednou, dvakrát a potom mohl přijít zase někdo jiný. Neustálé opakování je čím dál méně zajímavé a především vtipné, humor je navíc občas hodně dětinský. Naštěstí vídeňské prostitutky byly fajn, s čímž by asi Hitler nesouhlasil. 50% ()

dan4815

Solidně zničený potenciál tématu, které mohlo tolik nabídnout. Humor je v rozmezí u žáka druhé až šesté třídy a u inkluzivního žáka v rozsahu první až střední. Díl nenabídl žádnou zajímavou zápletku ani myšlenku, a ve spojitosti s bídným humer jsem docela blízko odpadu. Nevím, je vidět, že díl komponovaný pro diváky ze základních škol, nebo pro lidi na tripu. Nejsem si však jist, zdali by neměli pak solidní badtrip. ()

Klajnik

Tenhle díl je ze všech nejhorší. Dobrej námět, ale nedává to smysl, což by nevadilo, kdyby to bylo vtipný. Tohle jsou ale nápady malýho dítěte. Víctor Maldonado a Alfredo Torres mají dosti infantilní smysl pro humor. Je to patrné i v díle o Třech Robotech a v díle o Jogurtu. Zde se však jejich nesmysl pro humor projevil nejvíc (Hitlera zavalí želé, které na něj vystřelilo SSSR a prvním mužem na měsíci se stane Putin. Hah) Laxika, kterej dal 5/5 a napsal, že se řehtal od začátku do konce, bych propleskal, aby se ze svého nevkusu probral. ()

laserr odpad!

-4/10. Nejhorší díl. Tohle mělo potenciál být hodně zajímavé, trochu zajímavé a trochu vtipné, nebo hodně vtipné. Tvůrci se rozhodli jít do třetí, podle mě nejméně lákavé, možnosti a zvolili humor na úrovni druhého stupně základní školy. Animace se mi taky nelíbí, ale uznávám, že se k tomu perfektně hodí. ()

LachtanShows

Chce to trochu nadhledu a absence zaprděnosti, aby si člověk tuhle jednohubku užil všemi doušky. Originální animace a bizarní humor? To jste si fakt ještě za těch předchozích 16 dílů nezvykli? Barbaři… ()

Naushika.

Ne všechno, co je komicky animované a absurdní bude i vtipné. Nezajímavé, bez pointy, pouze nikam nesměřující sled nápadů s prepubertálními fórky. Byť teda oliheň na Měsíci to mírně vylepšila. ()

FeriusParfax

Nápad super, provedení nic moc. Doufala jsem, že to budou různé možnosti, které budou na základě faktů a opravdového co by, kdyby. Tohle bylo spíš za vlasy přitažené fantasy. Zřejmě jste se měli smát těm "super" úmrtím atd. Opak byl pravdou. Bylo to trapný. Ani jsem se nepousmála. Fakt mě to zklamalo. 1* za prvotní nápad. Kdyby udělali opravdu alternativní historii toho, jak by to vypadalo, kdyby Hitler (nebo kdokoliv) umřel, tak by to mělo jiný grády. ()

KillHurt

Tři roboti, Jogurt a hatrick završuje aplikace k Alternativní historii. Všichni jsme uvažovali, co by se stalo, kdyby Hitler zemřel předčasně. První dvě úmrtí a jejich následky jsou jakžtakž uvěřitelná. Pak se to urve z řetězu a člověk se může bavit absurditami. ()